Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Belemennétek szeretői viszonyb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Belemennétek szeretői viszonyba, ha a következő a helyzet? (Többi lent)

Figyelt kérdés

Korábban én is elítéltem minden ilyen szituációt, nem is mondom, hogy részese lennék, csak eljátszom a gondolattal. Érdekelne azok nézőpontja, akik már benne vannak/voltak.


Megkörnyékezett egy házas férfi, aki szexuálisan vonz. Jól ismerem, biztonságban érzem magam vele, úgy érzem mindent meg tudok vele beszélni, oldott vagyok a társaságában (együtt dolgozunk). Ugyanakkor vannak a személyiségének olyan részei, ami miatt kizárt, hogy párkapcsolatban tudnék vele élni. Ami ahhoz kellene, hogy az jól működjön, azokon a pontokon vannak köztünk ellentétek, fontos személyiségvonások, amik nem fognak már változni. A kémia megvan köztünk. (Vagyis sosem akarnék ennél többet)

Nem vagyok szerelmes, és a jövőben sem tudom elképzelni, hogy az lennék, mármint belé. Nincs rózsaszín köd, nem is vágyom folyton a társaságára. Csak vonzalom van, az is leginkább szexuális.


Jelenleg egy olyan életszakaszban vagyok, amikor nem vágyom párkapcsolatra, mert kiteljesíti az életem a munkám, hobbim, sport stb és egyébként is nagy a szabadság igényem. A férfi szituációjából adódóan nem kellene azon aggódnom, hogy túlzottan rám telepszik. Látszólag egy kényelmes és kölcsönösen kielégítő helyzet.


Igen, megfordult már a fejemben, hogy erre a célra kereshetnék más, független férfit. Egyrészt itt a vonzalom már kialakult, nem érdekelne más, a másik, hogy őt már ismerem, és megbízom benne. Nehezen ismerkedem, és nincs is kedvem ahhoz őszintén szólva, hogy idegen férfiakkal ismerkedjek többnyire az interneten, mikor ő itt lenne. Valamit megmozgatott bennem, amire eddig nem sokan voltak képesek, hogy még egy ilyen viszonyba is belemennék.


Erkölcsileg elítélendő, ezt nem kell mondani, minden ilyen aspektusát átgondoltam már. Az ő házasságáért nem én vagyok a felelős, ő mozdult rám. Ha velem nem tenné meg, később valószínűleg megtenné mással.


Elsősorban az érdekelne, hogy akik így mentek bele egy ilyen viszonyba, hogyan élték meg?



jan. 26. 22:18
1 2 3
 21/28 A kérdező kommentje:

Valószínűleg rosszul tettem fel a kérdést, utólag ezt már nem tudom korrigálni. Pontosabban, az utolsó kérdésem lenne a lényegi kérdés.

Csak az érdekelt, hogy azok a nők, akik ugyanígy mentek bele a viszonyba, tehát, hogy soha nem akartak többet ennél, hogyan alakult a dolog. Később sem alakult ki több érzelem? Milyen volt egy ilyen viszonyban benne lenni stb... Ha gondoljátok írjatok privátban.

jan. 27. 17:50
 22/28 anonim ***** válasza:

19: Úgy értem, mi van, ha belehalsz? Pl. mert eltitkolja, hogy gruppenbe jár, és elkapsz valamit? Én májgyulladást és méhgyulladást kaptam, majdnem meghaltam és 2 év volt, mire felépültem.

Én nem tudtam az elején, hogy hazug, kettős, többes életet él.

Te legalább már előre tudod, tehát ezekkel a kockázatokkal tudod, hogy kalkulálni kell...

jan. 27. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 A kérdező kommentje:
22, na pontosan ez az, amiért nem mennék bele akárkivel egy szex alapú viszonyba. Őt ismerem, megbízom benne. Amiket itt felsoroltál, kizárt dolgok nála. Neki is rendkívül fontos a bizalom, nagyon megválogatja kit enged közel magához. Nem volt még ilyen helyzetben, ő sem tudatosan keresett szeretői viszonyt, hanem jöttem én, akivel más perspektívába kerültek a dolgok. Egyébként ezek a kockázatok gyakorlatilag bárkinél fenn állhatnak, egy simán társkeresőről megismert szingli férfinál is. Ezért hangsúlyoztam, hogy őt legalább ismerem, az életvitelét is.
jan. 27. 20:01
 24/28 anonim ***** válasza:
Tedd ami neked jó.
jan. 27. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:

23: Vagy csak azt hiszed, ismered.

Van aki 30 év után döbben rá, hogy pszichopatával él.

A szülei se tudták, miket csinál, tőlünk tudták meg. El se hitték először, csak miután egyeztettük a részleteket: mindent tudtunk a családról.

jan. 27. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:

"őt legalább ismerem, az életvitelét is"

Hát ez az, hogy PONTOSAN TUDOD, hogy kettős életet élő, csaló, másokat átverő, felelőtlen, jellemtelen ember.

Tehát nála biztos, hogy ilyenbe fogsz botlani, ezt fogod tőle kapni.

Másoknál megvan az esély, hogy becsületes ember. DE ŐNÁLA NEM.

jan. 27. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
Nem tudnám ezt tenni egy másik nővel! Nem szeretnék semmilyen módon sem résztvevője lenni a szenvedésének.
jan. 27. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim válasza:
Volt itt az oldalon már olyan régi kérdés is, amiben az akkori kérdező a főnökével akart volna viszonyt folytatni, aki korban az apja lehetne. Ráadásul abban az akkori kérdező akkor abban nyíltan leírta, hogy a főnökének van egy felesége és egy lánya. A jelenlegi kérdező értelmesebb.
jan. 30. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!