Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Belemennétek szeretői viszonyb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Belemennétek szeretői viszonyba, ha a következő a helyzet? (Többi lent)

Figyelt kérdés

Korábban én is elítéltem minden ilyen szituációt, nem is mondom, hogy részese lennék, csak eljátszom a gondolattal. Érdekelne azok nézőpontja, akik már benne vannak/voltak.


Megkörnyékezett egy házas férfi, aki szexuálisan vonz. Jól ismerem, biztonságban érzem magam vele, úgy érzem mindent meg tudok vele beszélni, oldott vagyok a társaságában (együtt dolgozunk). Ugyanakkor vannak a személyiségének olyan részei, ami miatt kizárt, hogy párkapcsolatban tudnék vele élni. Ami ahhoz kellene, hogy az jól működjön, azokon a pontokon vannak köztünk ellentétek, fontos személyiségvonások, amik nem fognak már változni. A kémia megvan köztünk. (Vagyis sosem akarnék ennél többet)

Nem vagyok szerelmes, és a jövőben sem tudom elképzelni, hogy az lennék, mármint belé. Nincs rózsaszín köd, nem is vágyom folyton a társaságára. Csak vonzalom van, az is leginkább szexuális.


Jelenleg egy olyan életszakaszban vagyok, amikor nem vágyom párkapcsolatra, mert kiteljesíti az életem a munkám, hobbim, sport stb és egyébként is nagy a szabadság igényem. A férfi szituációjából adódóan nem kellene azon aggódnom, hogy túlzottan rám telepszik. Látszólag egy kényelmes és kölcsönösen kielégítő helyzet.


Igen, megfordult már a fejemben, hogy erre a célra kereshetnék más, független férfit. Egyrészt itt a vonzalom már kialakult, nem érdekelne más, a másik, hogy őt már ismerem, és megbízom benne. Nehezen ismerkedem, és nincs is kedvem ahhoz őszintén szólva, hogy idegen férfiakkal ismerkedjek többnyire az interneten, mikor ő itt lenne. Valamit megmozgatott bennem, amire eddig nem sokan voltak képesek, hogy még egy ilyen viszonyba is belemennék.


Erkölcsileg elítélendő, ezt nem kell mondani, minden ilyen aspektusát átgondoltam már. Az ő házasságáért nem én vagyok a felelős, ő mozdult rám. Ha velem nem tenné meg, később valószínűleg megtenné mással.


Elsősorban az érdekelne, hogy akik így mentek bele egy ilyen viszonyba, hogyan élték meg?



jan. 26. 22:18
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
76%

Akinek ilyen a jelleme, becsaphat téged is. Az közelről nagyon fájdalmas.

Az ilyennek egészen másképp jár az agya.

Lehet, azt hiszed, tisztában vagy az élethelyzetével, de élj a gyanúperrel, hogy nem.

Ha tudnád, hogy van még 3-4 barátnője, vagy férfiakkal is lefekszik, vagy párokkal, vagy gruppenbe jár, megfelelne neked?

Én biztos nem akarnék olyat, aki így bántja a feleségét, aki ilyen aljas.

jan. 27. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
100%
Mármint ha a felesége tudna róla, és ő beleegyezne, akkor mért ne? De ha titkolózni kell, akkor ugye a fentiek érvényesek.
jan. 27. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
78%
A munka miatti erintettseg miatt en nem mennek bele. Siman elterjedhet a hired, hogy hazas ferfiakkal is lefekszel, az nem tart teged vissza.
jan. 27. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
Utolsónak nagyon igaza van, fêrjem összeszedett valakit a munkahelyén. Én is jóban vagyok onnan pár emberrel, nem a (volt)fêrjem az első. Magának csinál rosszat, mert így mindenki hajtani fog egy kis potya kedvéért.
jan. 27. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
58%

Amit leírtál, az tipikusan egy egyéjszakás kaland előzménytörténete.

A véleményem:

-Téged legalább egy hónapja nem elégített ki férfi.

-Ez a csávó záros határidőn belül összehoz egy alkalmat, amikor meg fog farkalni és te nem fogsz tiltakozni

-A felesége, a gyerekei nem tudom hogy mit szólnának ehhez, ha tudnák. Lehet, hogy tudják, hogy ő ilyen, lehet hogy nem. Mindkét esetben sajnálatra méltók.

Mit javaslok:

-Próbáld magadon tartani a bugyit, amíg nem találsz a társkeresőn egy olyan faszit, aki legalább annyira beindítja a "kémiát" a lábad között, mint ez a fószer. Jó alaposan dugasd meg magad vele és emezt meg lekoptatod a járulékos problémákkal és az utólagos lelkifurkával együtt.


Nincs mit...

45F

jan. 27. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
Sokkal inkább bele, minthogy a gyakorin kérjek róla tanácsot.
jan. 27. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
100%

Az én válaszom erre egy hatalmas IGEN!

Több ponton hasonlít a helyzetünk, annyi a különbség, hogy nálunk nem tűnik kölcsönösnek a vonzalom. Ha viszonozná, én belemennék.

Én sem ismerkedem könnyen, illetve csak társkeresőről tudok, de senki nem képes megmozgatni, akármilyen "jó parti". Gyakorlatilag egy évtized! után ő az első, aki elérte az ingerküszöböm... Párkapcsolat, szerelem nálam sem téma, de nagyon szexelnék már végre egy igazán jót, unom a társkeresős, nem beindító faszikkal való langyos maszatolást, ami jobb híján van.

Szóval igen, igen, IGEEEN!

jan. 27. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
17: De akkor is kell, ha ilyen drága? (Ld. 11.)
jan. 27. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
100%
#18 Nekem igen. Harmincas nő vagyok, nem hiszek már a csodákban, és nem is szoktam már meglepődni, kiakadni, felháborodni stb. semmin. Már csak az érdekel, hogy a hátralévő néhány jó évemben én is lehessek olyannal végre, akitől elveszítem a fejem... És nagyon unom már azt a tanácsot, hogy keressek helyette mást, van annyi szingli férfi, mint égen a csillag. Mielőtt ezt a házas férfit megismertem, is kerestem. Hiába. Nem tudott megfogni egyik sem. Azóta pedig végképp nem. Úgyhogy felőlem lehetnek 2× ennyien is, kizárt, hogy olyat találjak, aki így beindít. Elég baj ez nekem.
jan. 27. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 A kérdező kommentje:
A munka dolog az utolsó, ami miatt "aggódnotok" kell. Nem dolgozunk munkahelyen, teljesen függetlenek vagyunk munkahelyi kötöttségektől. Igazából rajtunk kívül ezt senki nem tudná meg, olyan a munkakapcsolat, hogy csak mi ketten vagyunk benne. Nehéz ezt így körülírni, részleteket nyilván nem akarok. Rövidre fogva, ez nem tényező.
jan. 27. 17:27
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!