Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Miert bocsatotta meg a ferfi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert bocsatotta meg a ferfi hogy a felesege megcsalta többször is?

Figyelt kérdés
1 et megbocsajt az ember még na de 2 ot?

jan. 28. 08:07
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
54%

Szomszéd nő szép nő és igazi ribi. A párját már ki tudja hányszor csalta meg, pletykák mentek rendesen és a közvetlen szomszédjuk nekem pletykálta el, hogy hallotta amikor kiderült az egyik megcsalás, hogy a férfi könyörgött neki, hogy nyugodtan legyen másokkal, de ne hagyja el.

Lábtörlő tényleg az ilyen ha férfi ha nő.

Persze van akinek trófea a másik, vagy egyedül nem tudna magával mit kezdeni gyerekek mellett, akár nincs hová mennie. De aki nyugodtan megélne egyedül árra csak azt lehet írni, hogy felmosórongy.

jan. 31. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 A kérdező kommentje:
De itt a faszi bem maradna egyedul ha ugy van mert lehetne neki baratnoje mert van 1 csaj akinek bejon es neki is szimpi a csaj. Szoval nem az a kategoria hogy a kutyanak se kell
jan. 31. 09:32
 23/28 anonim ***** válasza:
100%
De hiába hogyha neki a felesége is kell.
jan. 31. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
100%
23. Szereti az asszonyt a sajat karara sajnos.
jan. 31. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
100%
Mert nem tudod, miert jo nekik igy es semmi kozod hozza.
jan. 31. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:

A megcsalt fél:


-Szereti?

-Félne 1edül/páratlanul maradni?

-Úgy veszi,hogy akkor nem is voltak párban, így szabad volt neki?

jan. 31. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
mert mindennel jobban szereti, a sajat eletenel is. a szenvedes amit a csalas okoz neki meg mindig elviselhetobb szamara mint a gondolat hogy az imadott not elveszitse. kozeli tapasztalat, nem feltetelezesbol irtam le. a ferj a fenti esetben nem 2 hanem sokkal tobb kalandot is megbocsajtott. mujra es ujra, pedig ha akarta volna barmikor kaphatott volna szep okos es ertelmes not maganak. Jokepu, rendezett eletu jo ferj az illeto, es hab a tortan hogy a no idosebb is nala nehany evvel. igaz nagyon szep es vonzo de a ferj igen nagy arat fizet ezert az asszonyert szerintem.
ápr. 7. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
27 es vagyok megegyszer. az altalam emlitett kapcsolat tobb mint 15 eves es gyerek nincs nem is volt es nem is lesz.
ápr. 7. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!