Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Megcsalás előtt próbálsz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsalás előtt próbálsz javítani a kapcsolaton/házasságon?

Figyelt kérdés

Tapasztaltam és hallom is magam körül, hogy a megcsaló fél szerint nem volt más választása, mindent megetett a javításért.

-Ez meg az hiányzott a páromból, êppen a mellettem ülő kollegában megvan az a tulajdonság.

-Elhanyagoltak, borszasztó a kapcsolatom.

-Feleségemnek nincs sok ideje a 3 gyerek mellett.

Az esetek nagy részében ez csak duma, el vannak az emberek a meleg f*sban és nem mondják el, hogy valamiért nem érzik jól magukat a másikkal, esélyt sem adva....Persze a megcsalt fél a kizárólagos hibás.


Tisztában vagyok azzal, hogy az ember alapvetően nem monogám, de egyik nap még te vagy életem értelme, másik nap pedig szépen mosolygott valaki és már ő kell?Engem 2 hónap házasság után szarvaztak fel.


Miért mennek az emberek bele egyáltalán a családalapításba, ha tudatosan félrelépnek?


Hogyan lehet kiszűrni a tudatos megcsalókat?


Őszintén, aki csalja vagy csalta a párját, akartatok egyáltalán javítani a kapcsolaton?


febr. 1. 21:24
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
66%
Most nem magamat védem, de általában azért lépnek félre az emberek, mert nincs szex, és az a durva, hogy bizonyos esetekben a megcsalt is tehet arról, hogy így járt. Most ha valaki önkényesen úgy dönt, hogy neki már nincs igénye rá, akkor a másik féltől miért várja el, hogy cölibátust fogadjon akár élete végégig? Én 7 évig tűrtem, hogy szinte a nullával volt egyenlő a nemi életünk, éves szinten egy kezemen meg lehetett volna számolni, és akkor kerestem mást, majd szét is mentünk. Persze próbáltam megbeszélni, de nem sok eredménnyel, vagy csak rövid ideig javult a helyzet, aztán minden maradt a régiben.
febr. 1. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
62%

Mi az, hogy nincs más választása?! De van: szakítani gerincesen!! Ez az egész így humbug, ahogyan van!


35/F

febr. 1. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

#1: őszintén sajnálom, de legalább próbálkoztál.

A kérdésem inkább azokra éleződik ki, akik nem is igyekeztek, ezeknek az embereknek a gondolkodásmódját próbálom megérteni.

febr. 1. 21:56
 4/12 anonim ***** válasza:
79%

Én nem voltam házasságban, hosszú kapcsolatom volt, amiben egy alkalommal féreléptem. Visszagondolva kár volt, lehetett volna annyi eszem hogy inkább szakítok, de éretlen voltam, lement az önbizalmam és képbe jött egy régebbi férfi akivel régen közel álltunk egymáshoz és rettenetesen jól esett a figyelem. Egyértelmű hogy én is ludas voltam, hiszen akkoriban azzal a baráti társasággal jártam a megszokott helyükre, akikkel az az illető is jóban volt. Nem kellett kétszer mondani hogy tartsak velük.

Emellett volt egy kb 3 éves kapcsolatom, ahol sajnos több mint egy évbe telt bele mire leesett a tantusz hogy az akkori páromnak jóval alacsonyabb a libidója és egyáltalán nem nyitott új dolgokra vagy hogy kimutatná hogy szexinek tart vagy akármi. Ezt próbáltam finoman szóvá tenni, vagy akár csak annyit hogy simogasson együttlét előtt, amiből hatalmas vita lett mert hogy tőle még senki nem kért ilyet, miért vannak ilyen igényeim. Értetlenül álltam a dolog előtt. Egy idő után vitába torkollott minden hasonló kezdeményezés arra vonatkozóan hogy változzon valami, legyen gyakoribb az együttlét. Igazából hamar átálltam arra, hogy már nem érdekel a minőség, csak történjen már valami mert a falat kaparom. De semmi, a viták során meg megkaptam hogy mostmár számítsak arra hogy plusz pár hét. Nem leszek álszent, én is lehettem volna néha empatikusabb, de egy idő után nem tudtam kontrollálni, hogy ne úgy kezdjem a vasárnap estét (mert utána hetkoznap nem talalkoztunk), hogy mégis miért nem volt megint semmi? Kezdeményezni már eszembe sem jutott, mert nem szó szerint, de finoman elfordulással vissza voltam mindig utasítva. Talán nagy ritkán nem.

Így alakult ki a helyzet, hogy éltem egyszer a megcsalás alkalmával. Pár hónapig tartott az előre megtervezett büncselekmény. Lehet megtortent volna tobbszor is, de az illető azt mondta, nem helyes ez így és először zarjam le azt amit már lekellett volna, addig hanyagoljuk ezt. Én rábólintottam, kozben a szivem megszakadt, mert sajnos mintha belé is szerettem volna kicsit. Viszont a barátomat is szerettem. Még utána voltunk párszor egy helyen azzal a férfival, mindig kedves volt hozzám, figyelmes, de végül úgy döntöttem ideje hogy megjojjon a jobbik eszem, mert ez a gyerekes viselkedes nem rám vall és nem jártam veluk össze többet akkoriban. Úgy döntöttem helyre rakom a kapcsolatom, de sajnos mind hiába. Semmi nem segített ! Végül ő szakított mert már aprosagon is osszevesztunk es elotte par nappal mondott olyat, hogy szerinte nem leszek mindig ilyen szolid lánka, ahogy idősödök majd, egyre nagyobb lesz az önbizalmam és nem maradok hűséges hozzá. Azt az egy alkalmat nem mondtam el sosem, nagyon fájt volna neki.

Szakításunk után 2 évig egyedül voltam és most vagyok több mint két éve a mostani párommal. Míg egyedülálló voltam 1 férfivel ismerkedtem még, szóval nem lettem pasifaló mint ő azt gondolta hogy leszek. Egyszerűen nem illettunk ossze, pedig jó ember volt, nem érdemelte volna meg amit tettem.


Jól kiirtam magamból 😀😀


28N

febr. 1. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

#4 jó kis történet, hasonlö velem is történt, exemnek merevedési zavara volt, lelki eredetű. 1,5 évig jártunk orvosokon át pszichológusig, még ilyen kenőcsöt is rendelt a netről. Próbálkozott nagyon, de ahogy írtad, már a falat kapartam, nem volt elég az orál.

Amikor eszembe jutott a megcsalás, akkor szakítottam. Mai napig azt hiszi egyébként, hogy végig csaltam.

febr. 1. 23:27
 6/12 anonim ***** válasza:
84%

Ezek szerint Te okosabb voltál nálam:-)

És a házassággal mi történt? Volt valami jel hogy megromlott valami? Hogyan derült ki?

febr. 1. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
84%

"Amikor eszembe jutott a megcsalás, akkor szakítottam."


Miért? Mármint teljesen egyetértek veled, de miért van az, hogy valaki megmagyarázza magának, hogy "nem volt szex és félredugtam, a MáSiK iS hIbÁs", és miért van az, hogy te azt mondtad, nincs szex, nem akarok csalni, szakítok, keresek mást.

febr. 2. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
67%
Szerintem ha tisztelettel vagyunk valaki felé azt nem csaljuk meg és pont. Ha saját magát emberileg is tartja valaki valamire (nem az egora gondolok) akkor rögtön a "félrelépés" után színt vall, ha meg a másikat is akkor meg sem teszi. Mindegy, hogy mi az indok. Magyarázatot mindenre lehet találni, az őszinteség az ritka.
febr. 2. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
86%

A volt férjem egyszerűen csak belehabarodott a kolléganőjébe. Még büszke is volt rá, hogy nem egyből, hanem hónapokig ostromolta a nő, ő meg hónapokig csak pettinglet vele, de szex csak akkor volt, mikor elköltözött. Szerinte ez ezért nem is volt megcsalás.

Nem hogy javítani nem akart, de konkrétan ő tette tönkre a házasságunk. Hazajött, belépett az ajtón, és azt kereste egyből, hogy mibe köthet bele. Két gyerek mellett volt egy főállásom meg egy másodállásom, és vittem a háztartást. Nem egy kis 50 nm-es panelban, hanem kertesház, kutya, macska, kert. Ő heti egyszer elmosogatott, és úgy adta elő mindenkinek, hogy ő dolgozik otthon is egyedül. A végén az is baj volt, ahogy a levegőt veszem. A gyerekekkel is csak ordítani tudott. Hajnalig ült a számítógép előtt, meg egyfolytában a kezében volt a mobil. Egy pár hónap alatt eljutottunk oda, hogy csak akkor tudott öt percig normálisan szólni, ha szexet akart. Ha nem bukott volna le, akkor is beadtam volna a válást. Így szinte megkönnyebbültem, hogy nem kell azon tépelődni, hogy kégis csak a gyerekeim apja, hova költözik.

Pár hónapos kalandért dobott el mindent.

febr. 2. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
40%
A szex hiánya, hogy jön ki, hogy már az elhagyásra sarkall? A csalás sem lenne jobb mondjuk, de erre hogy kerül sor?
febr. 2. 04:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!