Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Csaltátok már meg a jelenlegi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csaltátok már meg a jelenlegi és/vagy a korábbi párotokat?

Figyelt kérdés

febr. 3. 21:25
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
81%

#8

Pedig így van. Sajnálom hogy te olyan messze állsz ettől az élménytől hogy elképzelni sem tudod. Bár tény hogy irtózatosan nehéz ilyen kapcsolatot összehozni

febr. 3. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
38%

9.


Inkább csak ismerem az emberi természetet. A legtöbb ember gond nélkül vált oldalt, ha az érdek vagy a saját aktuális kénye-kedve épp ezt diktálja. Lásd válások! A "naaaaagy szerelem" után ölre mennek a lakásért, meg szar ingóságokért. Undorító. ÉS el kellene hinni, hogy ezek valaha szerették egymást?! Ugyan, kérem.

febr. 3. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
65%

#12

Nyilván azok egyszerű emberek akiket csak a kémiai folyamatok vezetnek, emiatt gondolják hogy életük szerelme, és fogalmuk sincs hogyan kell racionálisan párt keresni, átlátni a rózsaszín ködön, stb. Nyilván az átlagember sosem jut ezen felüli szintre

febr. 3. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
86%
Nem csaltam meg soha senkit. Azt sem akivel már boldogtalan voltam. Egy ponton, mikor már abszolut menthetetlennek éreztem, inkább szakítottam. Nem tudtam volna tükörbe nézni, én egyszerűen nem vagyok ilyen gerinctelen és kész.
febr. 3. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
febr. 4. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
100%
En egy korabbi paromat igen, 22 eves voltam egy par honapos kapcsolatban, ahol eljegyeztek, kontroll alatt tartottak es az exem hogy is mondjam, szociopata volt. Aztan masfel evig voltam egyutt azzal, akivel megcsaltam, szoval nem egy futo kaland volt. Ma mar nem tennem. Elotte sem es azota sem csaltam. Ennek 6 eve, azota ferjnel vagyok es babat varok.
febr. 4. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
100%
Én soha senkit. Alkalmatlan vagyok rá. Ha nem vagyok már szerelmes,akkor se alázok meg ilyen szinten senkit. Még akkor se ha ezt amúgy baromira senki se becsülte meg eddig.
febr. 5. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
100%
En sose csaltam... ha a paromat mar nem is szeretem, magamat tisztelem annyira, hogy nem kopom szemen sajat magamat es az elveimet. Mindenki magaert felel.
febr. 5. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 Lilluci27 ***** válasza:
100%
Sosem csaltam meg senkit és nem is fogok, gusztustalan dolog a megcsalás.
febr. 5. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!