Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Megcsaltad már a jelenlegi,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsaltad már a jelenlegi, vagy múltbeli párod?

Figyelt kérdés

Kérlek szavazzatok életkorotoknak és nemeteknek megfelelően.


27/F



2021. júl. 31. 22:08
A kérdező szavazást indított:
Igen, férfi
Igen, nő
Nem, férfi
Nem, nő
63 szavazat
 1/7 A kérdező kommentje:
Nyugodtan mesélhettek az élményekről, érzésekről. Én egyszer csaltam meg az exem, igazából jó döntés volt, és ő sosem tudta meg. Ezután szakítottam vele végleg, körülbelül a megcsalás után 5 nappal.
2021. júl. 31. 22:13
 2/7 anonim ***** válasza:
94%
Soha senkit
2021. júl. 31. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
92%

Tudom, a mai világban nem sokat ér, de nekem belül igenis értéket jelent az, hogy mindig tudtam a kapcsolataimban becsületes és korrekt maradni és sosem csaltam meg senkit.

Nekem magamnak, csendben fontos ez. Nincs kitetoválva a homlokomra, de jó érzés magamat egyenes, gerinces embernek látni a tükörben.

Tényleg hiszem, hogy a sunnyogás, becsapás, hazudozás nem megoldás semmilyen problémára és egészséges jellemű/lelkű ember nem él ezzel az eszközzel, ahogyan nem is lesz kiszolgáltatott annyira, hogy egy màr megromlott kapcsolatban ragadjon és ezt magának mentségnek hozza fel.


Nem, nem vagyok jobb vagy rosszabb, mint mások. Egyszerűen azt gondolom, hogy a tisztelet alap. Ha ez nincs, akkor az nem egy méltó kapcsolat.

Engem nem lehet “megvenni“, leláncolni hiteleskével meg effélével... az üres kifogásokat mástól sem szívlelem.

Amit nem tennék magammal, ami nem esne jól mástól, azt én sem teszem. Számomra ez ilyen egyszerű.

(elvált nő vagyok egyébként és nem, nem csaltak meg :)

2021. júl. 31. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
19%
Általában aki nagyon őszintén bevallja, hogy nem, pont az követ el huncutságot, de mindegy.
2021. júl. 31. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
94%

Igen.

Akkor mar 2 eve nem volt szex es nem miattam. A sok elutasitas miatt mar nem ereztem nonek magam.

Jott egy ferfi, vonzott, nagyon, egy ideig ellenalltam de a vegen engedtem a vagynak.

Eletem legjobb dontesem volt meg ha csak fel evig is tartott.

De segitett h kivagjam a parom vegre! Mivel vegre volt erom megtenni.

2021. júl. 31. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
23%
Igen, kétszer is. F
2021. aug. 1. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem.
2021. aug. 3. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!