Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Meg csaltam a párom mi tevő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meg csaltam a párom mi tevő legyek meg esz a bűntudat de mar egy éve tart. Élettársam azt modnja rosszul van csalódott bennem Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Félre léptem mert bele szerettem egy másik emberbe viszonyunk volt. Féltékeny hogy van köztünk nemi kapcsolat amibe tisztába volt már az elején. Kikattant elmondtuk élettársamnak, úgy volt ha ezt meg csinálja vége de szeretem ő is szeret vissza sirta magát. De most úgy erzem paldon vagyok sajnálom az elettarsamat és a szerelmemet is. Mi tevő legyek, el költözés nem opció semmiféle képpen.

febr. 5. 18:56
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
19%

Ha a párod is megbocsátotta neked, akkor innentől neked kell saját magadnak megbocsátani.

Úgy érzem, hogy van még egymással dolgotok, így nem preferálnám a szakítást, szétmenetelt.

febr. 5. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
100%

Nem szereted a párodat. Keress rá akkor megoldást, hogy elköltözz tőle. Mi az, ami visszatart?

Össze vagy zavarodva, ez normális, férjem is így érzett szó szerint őrlődött köztem és a szerető közt. Mondtam, hogy nem egy opció vagyok, akkor a másikat válaszd inkább. Most örül, hogy ő lett valasztva. Szóval ne játsz más érzéseivel.

febr. 5. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
91%

Te vagy a padlón? Két embert hülyítesz, az egyiket ki is használod, hogy nála élsz és te vagy a padló?!

Gyerek van legalább?

febr. 5. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
100%
* padlón
febr. 5. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
73%
Mindjart megsajnallak, de tenyleg 🤮🤮
febr. 5. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
39%
Gondolom, akik lepontoztak, azoknak tökéletes minden tettük, soha, semmiben nem hibáztak még életükben.,
febr. 5. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
95%
Ha egy éve tart a viszony, akkor nem megcsaltad, hanem folyamatos CSALOD a párod, akinél élsz, aki fedélt ad a fejed fölé, és aki hajlandó volt visszafogadni. Te mi miatt vagy kiborulva? Hiszen arany életed van, két ember harcol a kegyeidért, van hol laknod, stb... itt pont, hogy szégyellned kéne magad, és embernek lenni, nem kiborulni. Ha lenne benned némi tisztesség, a szeretődet és az élettársadat is elengednéd, hogy tovább tudjanak lépni, nem bolondítani egyiket a másik után.
febr. 5. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem egyiket se kellene tovább hülyíteni. Teljesen más SZINGLI emberekkel kéne ismerkedni.
febr. 5. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
93%

Az alatt az egy év alatt nem volt bűntudatod amíg mind két nővel voltál?

Szerintem most sincs csak beijedtél hogy most mi lesz VELED hisz még most sem az a kerdésed hogy hogyan tehetnéd jóvá hanem azon siránkozol hogy padlón vagy amiatt mert kiderült félsz hogy utcára kerülsz

febr. 5. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
75%

Mit tegyél?

1. Légy tisztességes, szakíts az élettársaddal. Rohadtul nem ezt érdemli. A szeretőt is offold.

2. Vegyél egy helyesírás tankönyvet, valami förtelem az írásképed. Tanulj meg helyesen írni, az ég áldjon meg. Értem, hogy zaklatott vagy, de na.

3. Ez az idő épp elég lesz arra, hogy tiszta lappal tudj ismerkedni újra.

Szívesen.

febr. 5. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!