Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Kellene nekem éreznem bűntudat...

Kellene nekem éreznem bűntudatot, mert ignoráltam a családom?

Figyelt kérdés

Elég sok oka van. De egy pár. Mindig nővérem meg bátyám volt a szent velem sose foglalkoztak pedig vágytam rá. Anyám nővéremmel folyton összeveszik vmin aztán mosoly szünet van akár 1 évig is mama kibékíti őket aztán megint happy minden.


Otthon mindig nekem kellett takarïtani mert ha nem volt kész ordibálás volt stb 19 évesen elköltöztem utána még annyit se foglalkoztak velem,mintha én nem is léteznék.


Nővérem meglopott majd száz ezerrel ( külön sztori) erre csak annyit mondott mamám is h jajj nincs miből vissza adni...el se kellett volna vennie.


Aztán csodálkoznak h nem akarok hozzájuk menni, nem beszélgetek velük.


Nővérem a semmiből letiltott egy évig aztán a semmiből vissza oldott és h jajj én tudok e vigyázni a kutyáira... meg se néztem


Azt érzem én valami érzelmileg zsarolható csicskának vagyok tartva.


Az fáj a legjobban, hogy nem tudom mit tehettem ami miatt velem így viselkednek.


Bátyám anyammal lakik , nincs baràtnője. Ha akar megy dolgozni ha nem nem, nem ad bele a rezsibe, ketten szenvednek elvannak csúszva a számlákkal bérleti díjjal de anyám is szrik rá... Kettő fizetésből ellenének de így csak kínlódnak



Mikor én voltam munkanélküli sajnos 2 évig volt egy ezresem és szóltam nekik akkor annyi volt a válasz h nekik sincs... Meg se próbáltak segíteni.

Mikor anyámnak elmondtam h öngyilkos kísérletem volt akkor annyit reagált h hát ő is sok mindenért lehetne. Sose beszéltem vele az érzéseimről így ezt elég nehezemre volt elmondani.



2022. nov. 19. 06:57
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Én is ignoráltam - hosszú, miért -, nem érzek bűntudatot. Miért kéne? Én próbálkoztam, ők nem akartak nyitni, megérteni, beszélgetni velem, etc.


Nem baj, nekem nyugisabb az életem nélkülük.

2022. nov. 19. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem
2022. nov. 19. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem, és SOKKAL nyugodtabb èleted lesz.
2022. nov. 19. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Igen, csak mamám közben zsarol.

Ő az akire felnézek , nagyon szeretem jól esett mikor páromnak azt mondta fontosabb vagyok neki,mint a saját élete. Dehát melyik unokájára nem mondaná ezt egy nagyi?

Mindig nővéremről beszél h jajj így úgy, ezt csinálja azt csinálja. Mondom h nem érdekelnek akkor jön azzal h de a testvéred csak egymasra számíthattok... Na igen itt bukik a dolog h nem számíthatunk egymasra. Én mindig segítettem, tudtam h szerény körülmények közt vannak. Pénzzel nem tudtam segíteni. De amikor anyámat látogattam csomagolt kaját én ezt elvittem neki, covid elején vittem maszkot kesztyűt egy nagy kartonnal.

2022. nov. 19. 09:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!