Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Szerintetek a megcsalasban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek a megcsalasban sokszor csak a tilosban járás izgalma, a lebukastol való félelem a vonzó?

Figyelt kérdés
Az, hogy amit otthon megmászása keres nélkül, azért itt kicsit küzdeni kell, hiszen szervezni kell a találkát, benne van a pára, hogy rosszul sülhet el?

febr. 19. 21:27
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
21%

A megcsalás vagányabb embereknek való. Aki nem tud hazudni, nem élvezi az izgalmat, és túl lelkiismeretes, az belebukik.

Nem való mindenkinek.

febr. 19. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
77%

#1 akkor tessék vagányabb embereket keresni, akiket nem zavar, ha csalják őket, ne olyanokat, akiket át lehet b*szni.

Vagy az már fájna, ha a megcsaló fél lenne mocskosul átverve igaz?

febr. 19. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Nem ez volt a kérdés.
febr. 19. 21:34
 4/18 anonim ***** válasza:
76%
Szerintem embere válogatja.
febr. 19. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
79%
Szerintem is embere válogatja, mindegyik meg fogja magyarázni, neki miért volt joga csalni😃
febr. 19. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
5%

Nekem pl kifejezettem elegem van az elettarsambol. Mar regota akarok vki mast helyette. Kifejezetten kerestem a lehetosegeket. Engem nem vagna foldhoz ,ha lebuknek es elkoltozne. Jelenleg olyan lakotars kategoria,segit a bevasarlasban,leviszi a kutyat keresre. Mar

igyis puhatoloztam,mi lenne,ha hozzamkoltozne. szivesen vennem ha az uj fiummal laknek egyutt. O maga nekem az izgalom,nem a megcsalas. Mar sokszor puhatoloztam,h tudna munkatvaltani meg iskolat.

febr. 19. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
94%
#6 pont az ilyenektől kapok hányingert. Utálod a párodat? Akkod szakíts vele és keress mást...gyáva és gerinctelen vagy, tökéletesen leírtad, milyenek a megcsalók.
febr. 19. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
31%
Szerintem igen, van benne valami. Izgalmas a tilosban járás, a tiltott gyümölcs. Ol
febr. 19. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
86%
Ezek az emberek soha nem nőttek fel.
febr. 19. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
41%
Én anno azért nézelődtem kifelé, mert barátnőm nem nagyon volt elég szex, túl sokszor mondott nemet rá, én meg ki voltam éhezve. Aztán szakítottam vele mielőtt megcsalás lett volna az új nővel
febr. 19. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!