Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Házas férfi kollégám hazudik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

SeriousGirl kérdése:

Házas férfi kollégám hazudik vagy sem?

Figyelt kérdés

Pár hónapja titokban kavartunk.Ő ötven körüli,én húszas éveim második felét taposom.Egy ideig nem volt semmi baj.Nem feküdtünk le.Találkozgattunk.De csókon,pettingen kívül nem volt semmi más.Illetve,én nem értem hozzá "úgy".

Hetekkel ezelőtt beszéltünk komolyabb témákról.Kérdeztem a feleségéről,hogy nem tudnak-e közelíteni egymáshoz,mert biztos van baj,ha velem kezdett ki.Sok mindent mondott,őszintén,erre nemrég bejelentette,csak nekem,hogy elválnak.Vannak gyerekek is.Tulajdonképpen hosszútávra egyikünk se tud a másikkal mit tervezni.De nem értem,hogy hirtelen miért válnak.Miért nem tudja megmondani,hogy hagyjuk abba.Mert tényleg úgy viselkedik,mint aki ez miatt össze van törve.Vagy csak hazudik? Kértem már,hogy mondja el az igazat. Szerintetek lehetséges,hogy valaki ilyen indokkal távolítsa el magától a másikat? Mert ezzel nem szoktak viccelni. Várjak még,hogy mi lesz ebből? Mert a cégnél kerül.Esküszöm nem értem.



2019. máj. 22. 18:59
1 2
 1/13 Noblesse Oblige ***** válasza:
100%

Te mit akarsz?

Ő mit nyer azzal, ha hazudik?

2019. máj. 22. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
89%
Most mit szeretnél hallani, h miattad válnak? Lehet, de akkor miért nem ezt kérdezed tőle...?
2019. máj. 22. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Én nem akarok vele rosszban lenni.Jó vele lenni,de azt nem tudom,hogy ő mit nyer azzal,ha hazudik.Ez egy jó kérdés.Ezért nem értem,hogy nekem hazudik vagy kinek? Mert ez a válós-helyzet komoly.Én nem dobálóznék ezzel a helyében.
2019. máj. 22. 19:14
 4/13 A kérdező kommentje:
Azóta nem beszéltünk erről. Nem mondta,hogy miattam.Azt mondta,hogy legyek türelemmel,meg bocsánatot kért,hogy furán viselkedett,meg ez negatívabb időszak lesz,és jobb,ha ebből kimaradok.
2019. máj. 22. 19:16
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Én kb az egészet nem értem de abban biztos igaza volt hogy neked jobb ha kimaradsz belőle.
2019. máj. 22. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Lehet azért kerül, mert mégsem vàlnak, és nem azt érte el ezzel, amit valójában szeretett volna... ;)
2019. máj. 22. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem meg lehet, hogy tényleg válnak, csak eddig nem mondta. Szerintem is maradj ki ebből, megvan nélküled is a baja.
2019. máj. 22. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
A válás részből - már,ha igaz - nyilván kimaradok. Viszont,ha annyira le akart volna fektetni,már rég megtette volna. Mi mást akart volna elérni?
2019. máj. 22. 19:35
 9/13 A kérdező kommentje:
De egy ennyi idős ember,miért nem tudja őszintén elmondani,hogy le kellene zárni? Ez a kerülgetős dolog olyan gyerekes. Ha közölné velem az igazat,sokkal jobb lenne,mint azon idegeskedni,hogy ki tudja mennyi idő múlva mi lesz ebből az egészből.
2019. máj. 22. 19:40
 10/13 lilla64 ***** válasza:
100%
Ez tényleg elég furcsa.De te mit akarsz? Mert azt irod,hogy nem terveztek hosszú távra.
2019. máj. 22. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!