Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Hogyan bukott le a hűtlen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan bukott le a hűtlen párod, házastársad? Sejtetted, hogy félrelép? Vagy váratlan volt?

Figyelt kérdés

2023. okt. 17. 19:29
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
98%

Fogalmam sem volt róla. Jól éltünk.

Úgy bukott le, hogy nem jelentkezett ki a tabletjén messengerből.

Otthon voltam, ő munkában és hallottam, hogy folyton jönnek az üzenetek. Egy idő után megnéztem, kivel chatel ennyire - hát így.

2023. okt. 17. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
86%
Sejtettem, emlegette párszor, sőt "játékból" kötekedtem is, hogy tetszik neki és mindig mondta, hogy nem, de nem úgy nézett ki. Majd egyszer mondta ő magától, hogy csalódott benne. Akkor azonnal kidobtam, végül kiderült, hogy jóban voltak, mert a barátok infóztak róla, hogy látták vele együtt nevetgélni, szemezni csak nem mertek szólni nekem. Végül kijelentette az exem, hogy "csak" csókok zajlottak le meg flörtöltek és lehet, hogy igaz, de nem bőven érdekel. Érzelmileg és fizikailag is hűtlen volt hozzám.
2023. okt. 17. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
100%
Nem bukott le
2023. okt. 17. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
100%

Úgy, hogy nemibeteg lettem (Szifilisz).


Ez volt életem első kapcsolata (17 voltam, akkor már 4 éve voltunk együtt) a tüneteknél kezdett gyanús lenni, amikor pedig biztos lett a diagnózis alapján, akkor már egyértelmű volt.


Plusz poén, hogy pont a születésnapomon kaptam meg a pozitív leletet.


27/F

2023. okt. 17. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
22%

Előre megtippeltem a dolgot, konkrétan beletettem egy borítékba, amit ő maga aláírt, hitelesítve, hogy nem cserélem és amikor megtörtént, mondtam, hogy "Na, most nyisd ki a borítékot!"


De ez nem a személye miatt volt, hanem mert minden ember alávaló, hűtlen és köpönyegforgató. Ez tette naggyá az emberiséget.

2023. okt. 17. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
98%
Én is úgy jártam, mint a 4-es, csak nekem trippert hozott haza ajándéknak a kedves férjem.
2023. okt. 17. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
18%

6.


A remek választás jutalma.

2023. okt. 17. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
91%
7: Na nehogy már én legyek a hibás azért, mert a férjem nem bírta a gatyájában tartani a farkát...
2023. okt. 17. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
6%

8.


Ezért valóban nem, de a választás a tied volt. Elég könnyű felismerni egy csélcsap embert (mindenki az, szóval ebből kell kiindulni, mindig védekezni kell a szexuális fertőzések ellen)

2023. okt. 17. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
98%

Ha megcsalsz valakit, legalább miért nem lehet védekezni, ezt nem fogom megérteni, hogy lehet ennyire lesüllyedni emberileg, hogy azt az embert akit ráadásul valaha szerettél, azt megfertőzöd, ráadásul úgy, hogy szerencsétlen teljesen biztonságban érzi magát.


Mindenki egy galamblelkű embernek ismer és az is vagyok, de ha megtudnám hogy a párom úgy csalt meg hogy nem védekezett, és utána velem volt és akkor se, akkor engem nem érdekelne, hogy nőt nem ütünk meg.

2023. okt. 17. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!