Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Miert nem szakit velem ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert nem szakit velem ha helyrejott a hazassaga?

Figyelt kérdés

Nem volt jo a hazassaguk, ezalatt az ido alatt kerultem en kepbe, megis mondta h csak addig vagyok neki amig megnem oldjak a nejevel a problemakat, nos sikerult rendbe hozni a hazassagot, de engem vegul nem dobott ki.

Nem kerdezem meg tole mert szerintem nem kapnek erdemben valaszt ra.

A hazassaguk fo problemaja az erzelmi eltavolodad es kozos programok hianya volt. Ezek megoldodtak. ezert mar okafogyotta valt h velem lelkizzen velem menjen ide oda vagy ugyanugy van h athiv lazuljunk egyutt, játszunk a gépén, tvzzunk, fozzunk. Ezeket a felessegl is megtudja csinalni.

Szerintetek akkor miert nem dobott ki?

Kerlek ne irjatok a szexet mert van a feleseggel is szex + sokszor vagyok nala de nem a sex miatt csak lazulunk ugyhogy biztos nem a szex. Sokszor akkor is athiv ha megvan a bajom pedig tudja h olyankor nemnszexelek vele ugyhogy ebbol is latszik nem a szex



febr. 21. 18:40
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
100%
Mer' szeret két nőt hülyére szedni.
febr. 21. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
95%
Mert egy gyáva töketlen jellemtelen f.sz, aki a feleségének se tudta megmondani hogy gondok vannak hanem szeretőt keresett, most meg neked nem meri megmondani hogy “bocsi de akkor ennyi volt”, inkább sodródik az árral. Én hánynék tőle, te hogyhogy nem?
febr. 21. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
100%
Ja és valószínűleg azért nincs már mindig szex veled mert várja, hátha lekopsz magadtól és akkor nem kell veled konfrontálódnia.
febr. 21. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
100%

"sokszor vagyok nala"

Miért?

Maradjon otthon és legyen boldog, te pedig keress olyat, aki téged akar.

febr. 21. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
100%
Biztonságot ad neki, ha két vasat tarthat a tűzben.
febr. 21. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A kérdező kommentje:

2 es de megtudta mondani azert kezdtek ujra ehert dolgoztak rajta h helyrejott

3 as a nem azota nincs mjndig szex amiota helyrejott a hazassaguk,kezdettol fogva nem a szex miatt kezdett ki velem hanem mert szeretethianyos volt, nem kapott odafigyelest torodes otthon

febr. 21. 19:00
 7/25 A kérdező kommentje:

Arra is gondoltam h miattam mukodik a hazassaga, mert amiita velem van kevesbe frusztralt boldogtalan, emiatt nem kotekedik a felesegevel,lehet ha nem lennek akkor az elo faba is belekotne es megint elszarodna neki otthon.

Vagy mar az elete resze vagyok es nem tudna megvalni tolem

febr. 21. 19:02
 8/25 anonim ***** válasza:
100%
Én egyáltalán nem értem hogyan lehet szeretőként létezni pláne nem azt, hogy mégcsak érzéseid se vannak irányába.
febr. 21. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 A kérdező kommentje:
Mert amolyan barát es a kemia is mukodik
febr. 21. 19:07
 10/25 anonim ***** válasza:
100%
Memondta az elején, hogy csak addig kellesz neki, amíg rendbe nem jön a házassága. Biztos, hogy rendbejött neki? Én bizonytalan lennék és Te is légy óvatos, inkább szakíts vele. Csak kihasznál.
febr. 21. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!