Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha elromlott a kapcsolatja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha elromlott a kapcsolatja valakinek tavolsag miatt, helyrejott vegen?

Figyelt kérdés
Egy eves kapcsolat, itthon jottunk ossze, o kiment kulfoldre idovel meg en is, es tokeletes volt minden, kiveve hogy sokszor tulreagaltam, ha ep nem jott, vagy irt mert faradt volt. De en haza jottem es tavaly ev vegen o is ket napra, de ahogy visszament, atmentem hisztis feltekenykedobe, es keruli a vitat, inkabb nem beszelt velem. Mar beismertem, hogy hibaztam, de meg mindig olyan tavolsagtarto, nem szakitott, de nem erzem, hogy szeretne vagy akarna. Abban remenykedtem, hogy ha haza jon es egyutt leszunk akkor minden a regi lesz. Csak felek, hogy igy most meg haza se kivankozik
2021. febr. 22. 14:38
 1/8 A kérdező kommentje:
Es ez mar ket honapja tart :( eleinte szoba se allt, most azert viccelodik, de ha felhivnam nem veszi fel a telefont. Tulzasokba estem, de ha most nem lennenk ilyen tavol minden maskepp lenne
2021. febr. 22. 14:40
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem igazán gondolja veled komolyan. Mikor találkoznátok legközelebb? Azért ha 2 hónapja nem veszi fel a telefomt ha hívod, az nem annyira nevezhető kapcsolatnak.
2021. febr. 22. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
A karanten helyzet miatt nem tudni, hogy mikor jon haza. Igen, ez most olyan hogy van valakim, akibe szerelmes vagyok es megsincs. De nem ilyen volt, orankent keresett, velem tervezett, megorult ertem es kint kulfoldon is csodalatos volt, de o egesznap dolgozik, faradt, most meg nem is talalkoztunk miota..es ki lehetne birni a tavolsagot, pont ugy mint az elejen, amikor o hamarabb elment es folyton irt, este hivott.. teny hogy ahelyett hogy megerto lettem volna, en nagyot rontottam, hogy megfolytottam es benne laktam..de igy tavolrol hogy tudjam rendbe hozni. Mig kint voltam en is, ugy volt vele ha valami van, akkor azt beszeljuk meg, ugy latom most elege lett a sok hisztimbol, abba hagytam, de azert nyugolok hogy mikor hivhatom fel, vagy hianyzome neki. Amit persze most nem mond..es nem igy voltunk, meg egy par honapja ugy ragyogtunk egymastol. Mindig o keresett, de amiota kivertem a diszhisztit a feltekenysegemmel egy kezemen megszamolom hanyszor keresett o az elmult ket honapban. De viszont tudom, hogy milyen volt, hogy milyen o..es nagyon kell nekem, csak ez a mostani helyzet teljes ketsegbeejt.
2021. febr. 22. 15:06
 4/8 anonim ***** válasza:
És szerinted az a féltékenység alaptalan volt? Mert ha eddig minden fasza volt és imádtátok egymást, majd ő kimegy külföldre, ahol elvileg magányos az új környezetben és még inkább rá lenne szorulva a partnerre már 2 hónapja nem beszél veled telefonon... úgy, hogy azelőtt rajongott érted és allandóan keresett. Egy ilyen lángolást egy veszekedessel nem lehet kioltani hónapokra. Nem akarlak elkeseríteni, de itt már rég egy másik nő van szerintem képben.
2021. febr. 22. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Sajnos feltekeny tipusu vagyok, aaagyalok azon is amin nem kene, ezt mar kijavitottam magamban.. es ugy ment kulfoldre, hogy menjek en is, es mentem is. Es most mikor haza jottem, ugy volt hogy jon o is, minden rendben volt azelott. Nagyjabol tudom mikor hol van, csak az volt gyanus hogy valakivel beszel,de mar rajottem hogy alaptalan, de felem se hajlik, hogy alig varja hogy haza jojjon
2021. febr. 22. 15:53
 6/8 anonim ***** válasza:

Hát mondjuk nem kell nyomni az érzelmi-zsarolós hisztis házisárkány stílust, mert a tetteinknek / szavainknak vannak következményei, úgy tűnik neked ez lesz a tanulós kapcsolatod. Ilyen mindenkinek van, a legelső párommal én is egy kezelhetetlen drámakirálynő voltam, vége is lett, tanultam is belőle.


Amúgy nem te vagy a 21 éves kiscsaj a 100 km-es távkapcsolatával aki hetente kiírja a hülye kérdéseit? Attól, hogy most máshogy fogalmaztad meg, még felismerhető vagy ;)

2021. febr. 22. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Nem..oh 100 km..:)) mit se szamitana, koztunk 1500 van
2021. febr. 22. 17:17
 8/8 A kérdező kommentje:
De ne keserits el :)) en vele mar az eletemet is elterveztem..valahogy csak hwlyre kene hozni, amit o valt ki belolem..s amit en anno..csak igy elvesszen.
2021. febr. 22. 17:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!