Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Miert nem szakit velem ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert nem szakit velem ha helyrejott a hazassaga?

Figyelt kérdés

Nem volt jo a hazassaguk, ezalatt az ido alatt kerultem en kepbe, megis mondta h csak addig vagyok neki amig megnem oldjak a nejevel a problemakat, nos sikerult rendbe hozni a hazassagot, de engem vegul nem dobott ki.

Nem kerdezem meg tole mert szerintem nem kapnek erdemben valaszt ra.

A hazassaguk fo problemaja az erzelmi eltavolodad es kozos programok hianya volt. Ezek megoldodtak. ezert mar okafogyotta valt h velem lelkizzen velem menjen ide oda vagy ugyanugy van h athiv lazuljunk egyutt, játszunk a gépén, tvzzunk, fozzunk. Ezeket a felessegl is megtudja csinalni.

Szerintetek akkor miert nem dobott ki?

Kerlek ne irjatok a szexet mert van a feleseggel is szex + sokszor vagyok nala de nem a sex miatt csak lazulunk ugyhogy biztos nem a szex. Sokszor akkor is athiv ha megvan a bajom pedig tudja h olyankor nemnszexelek vele ugyhogy ebbol is latszik nem a szex



febr. 21. 18:40
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
57%
És nem szégyelled magad még egy kicsit se tőle függetlenül, nem megalázó, hogy házas férfi szeretője vagy? Szingli pasas mellett oké tényleg, de így ultra gáz. Mindkettőtöket szédít. Neki biztos behazudta, hogy vége, neked meg azt, hogy kevesebb a szex vele. Hogyan tudsz lefeküdni vele a felesége után, hogy tudsz tükörbe nézni? Hányinger vagy vele együtt.
febr. 21. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
100%

Hol van a felesége, mikor náluk vagy és együtt lazultok?

Ő is otthon, és hármasban nézitek a szerencsekereket?

febr. 21. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 A kérdező kommentje:

10 es igen rendbejott.

11 es ez az oldal a kerdesek megvalaszolasara jott letre. Es te nem szegyelled magad mert itelkezel? Sajat hazad tajan sepregess!

febr. 21. 19:28
 14/25 A kérdező kommentje:
12 es, hát a felesege is dolgozik
febr. 21. 19:29
 15/25 anonim ***** válasza:
69%

Nem szégyellem magam, nem lennék és nem is voltam szerető.

Saját magad alázod és mégcsak észre se veszed.

Hát csináld tovább, mással is akár ha neked jó így folytatni az életed.

febr. 21. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
100%
Átver, kihasznál. De te miért vagy vele?
febr. 21. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 A kérdező kommentje:
Mivel ver at? H helyrejott a hazassaga? Ismerem oket tudom h nem hazudik.+ latom elobe is h mar vannak olyan dolgok amik korabban nem voltak meg koztuk, ebbol is tudom h tenyleg helyrejott nekik
febr. 21. 19:35
 18/25 anonim ***** válasza:
67%
Jó alacsonyan van az a bizonyos léc. Nem csoda, ha utána sérül. Ilyen kezdest olvasva szinte boritekolható a kudarc.
febr. 21. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
100%
Mindkettőtöket átver. Nem voltak olyan nagy gondok a házasságában, mint ahogy neked azt előadta. Mindkettőtöket tart és hülyêre vesz, hogy bármi is legyen, ne kelljen egyedül maradnia. Férjem ugyan ezt csinálta, majd otthagytam. Most nekem panaszkodik, hogy az új nővel nem olyan jó. Hát így jártál b+😂
febr. 21. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
100%

"mondta h csak addig vagyok neki amig megnem oldjak a nejevel a problemakat, nos sikerult rendbe hozni a hazassagot"

Akkor ideje, hogy menjen.

Nem tartja a szavát.

febr. 21. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!