Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Milyen oka lehet annak, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen oka lehet annak, hogy valaki boldog párkapcsolatban él, mégis megcsalja a párját?

Figyelt kérdés
Nem jövök rá, mi a gond. Képtelen lennék a hűségre?
febr. 23. 21:26
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
Állandóan izgalmat keresek. De közben meg izgalmas az életem. A munkám sem unalmas, vannak barátaim, járok bulizni, minden rendben van. A párom sem unalmas ember
febr. 23. 21:51
 12/18 anonim ***** válasza:
Akkor ez, keresed az izgalmakat
febr. 23. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
87%
Nem valo neked parkapcsolat, ilyen egyszeru.
febr. 23. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
60%
Mégsem él boldog párkapcsolatban
febr. 23. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Pl.: mert Kandúr Bandi gondolkodású.
febr. 23. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
63%

Szerintem olyan simán elő tud fordulni, hogy az egyébként boldog párkapcsolatod mellett kialakul benned vonzalom valaki más felé. Szerintem ez teljesen természetes, emberek vagyunk és attól, hogy párkapcsolatban élünk még nem szűnünk meg reagálni a környezetünkre.

Na de tudatosan keresni ezt mégiscsak gáz. Van az, hogy együtt kell dolgoznom egy pasival, aki megtetszik és van az, hogy társkeresőn nézelődöm...

febr. 23. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Igazi ribizli vagy.
febr. 24. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Társkerseőzöl ugyan úgy a kapcsolat mellett? Még randizol is. Hát tán ez a baj. Nem tudom mennyi ideje vagy a partnereddel, de nem kellene talán tobább csinálni valamelyiket. Vagy kalcsolatot vagy az irogatást a társkeresőn!
febr. 24. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!