Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Történt néhány hónapja, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Történt néhány hónapja, hogy véget ért egy kapcsolatom. Hogyan dolgozzam fel?Igazából csak szeretném kiadni magamból.

Figyelt kérdés

Egy hét éves kapcsolatom véget ért. A történet az volt, hogy velem egy másik hölgybarátom elkezdett flörtölni. Majd üzenetekkel bombázott. -hozzáteszem, gyerekes anyuka, férjnél- Állítása szerint otthon sok mindent nem kapott meg. Nekem ez tetszett, szimpatikus volt, szóltam beszéljük át. Volt asszonykám rájött, meglátta az üzeneteket, aztán választás elé állított, vagy ő vagy a másik csaj. Hozzáteszem nem történt semmi. Csak flört. Nem voltam hajlandó választani.

Szakítottunk, elköltözött, de tényleg én vagyok a hibás mindenért? Én szeretem a volt asszonyom, ő nem akarja helyrehozni, a gond ott kezdődik, hogy se gyerek, csak közös ház, ő nem hozta szóba soha a gyereket, csak szakítás után, hogy ő már szeretne amúgy... Már feladtam, csak szarul esik, hogy engem hoz ki 100%-ban, hibásnak.

A másik leányzó, bevallotta, hogy csak szeretethiányos volt, tetszett neki a figyelem. Szoktunk beszélgetni, de ő sem akar semmit.

Mostanában társkeresővel is próbálkozok, de úgy érzem, hogy ott méginkább nem fogok sikerrel járni. Szükségem van valakire hosszútávon, de manapság a nők kalandoznak inkább, sok nő megbízhatatlan.



febr. 25. 17:16
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
94%

"sok nő megbízhatatlan"

Te sem vagy jobb, mellesleg nem is tudod mit akarsz.

"Nem voltam hajlandó választani."

Párkapcsolatban élsz valakivel, lebuksz a párod előtt, nem akarsz "választani"...

Kidobnak, utána itt rinyálsz... Igazi "férfi" vagy, öcsém! 😂

febr. 25. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
93%

1# ✔️

Ez van Kérdező mikor azt gondolod, na majd megmutatod, hogy jobbat találsz, és rájössz hogy NEM.

febr. 25. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:

1#

"mellesleg nem is tudod mit akarsz." - de én tudom. ;)


"Párkapcsolatban élsz valakivel, lebuksz a párod előtt, nem akarsz "választani"..." - a kérdést sem érted te kétbites...

febr. 25. 17:43
 4/21 anonim ***** válasza:
93%

Jaja szerintem is az asszony a hibás, hogy nem engedi hogy szeretőd legyen. Meg a másik nő is szégyelje magát, hogy nem csalta meg a férjét veled!! Szégyen!!!!


El ne hidd

febr. 25. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
4# unatkozó kőműves vagy igaz-e? Reggelre állíccsá ébresztőt mer vár a betonykeverő.
febr. 25. 17:46
 6/21 anonim ***** válasza:
88%
Jajj te ugyan az a lúzer vagy aki az előb szakmunkásnak nevezett mert ott is gyík voltál. Így már mindent értem. Tényleg egy világi lúzer vagy.
febr. 25. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
Vasárnap este van, meg se lepődöm, hogy a tanulatlan suttyó buta gyári szalagmunkások válaszolnak legelőbb. :D
febr. 25. 17:53
 8/21 anonim ***** válasza:
94%

Szóval diplomás vagy és mégis így beszélsz a szakmunkás emberekről? Ez aztán intelligencia. A volt "asszonyka" amúgy "nagyon" intelligens kifejezés.

Arról ne is beszéljünk, hogy félrekúrtál volna, de végül két szék közül a padlón kötöttél ki. És szerinted a nők megbízhatatlanok.

Grat, pompás, nagyon okos, hűséges vagy....



Ja, mégse! 🫥

febr. 25. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
91%
Igen te vagy a hibás 100%. A volt párod mért lenne hibás? Ő flörtölt vagy te? Te. Nekem se kéne egy ilyen megbízhatatlan senki.
febr. 25. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:

Mindenki előtt ott a lehetőség, senki nem gátol benne, hogy tanulj, művelődj. Te mutatod a műveletlenséged ilyen primitív demagóg válaszokkal. Ez nem lenézés, a tények magukért beszélnek.


"Grat, pompás, nagyon okos, hűséges vagy...." nem voltam hűséges, ezt elismerem annak, aki érintett volt.


"Ja, mégse! " -ez ilyen tizenévesek dumája... rossz oldalra írtam ki.


Ha x nem akar valamit, miért csodálkozik, ha y a z-hez megy? Nincs egyezés, segítsek összekötni a pontokat. :) A szalag mellett lesz időd gondolkodni...

febr. 25. 18:06
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!