Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Történt néhány hónapja, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Történt néhány hónapja, hogy véget ért egy kapcsolatom. Hogyan dolgozzam fel?Igazából csak szeretném kiadni magamból.

Figyelt kérdés

Egy hét éves kapcsolatom véget ért. A történet az volt, hogy velem egy másik hölgybarátom elkezdett flörtölni. Majd üzenetekkel bombázott. -hozzáteszem, gyerekes anyuka, férjnél- Állítása szerint otthon sok mindent nem kapott meg. Nekem ez tetszett, szimpatikus volt, szóltam beszéljük át. Volt asszonykám rájött, meglátta az üzeneteket, aztán választás elé állított, vagy ő vagy a másik csaj. Hozzáteszem nem történt semmi. Csak flört. Nem voltam hajlandó választani.

Szakítottunk, elköltözött, de tényleg én vagyok a hibás mindenért? Én szeretem a volt asszonyom, ő nem akarja helyrehozni, a gond ott kezdődik, hogy se gyerek, csak közös ház, ő nem hozta szóba soha a gyereket, csak szakítás után, hogy ő már szeretne amúgy... Már feladtam, csak szarul esik, hogy engem hoz ki 100%-ban, hibásnak.

A másik leányzó, bevallotta, hogy csak szeretethiányos volt, tetszett neki a figyelem. Szoktunk beszélgetni, de ő sem akar semmit.

Mostanában társkeresővel is próbálkozok, de úgy érzem, hogy ott méginkább nem fogok sikerrel járni. Szükségem van valakire hosszútávon, de manapság a nők kalandoznak inkább, sok nő megbízhatatlan.



febr. 25. 17:16
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:

Troll kérdés szerintem, mégis ki állna össze egy ilyen világi suttyóval? Pláne még közös lakást is venni vele, hagyjuk már... 😂

Maximum az online flört igaz az egészből, azon kívül semmi.

febr. 25. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!