Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Ha viszonyban vagyok mondjam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha viszonyban vagyok mondjam el a párjának az igazságot?

Figyelt kérdés
Lassan 2 éve egy viszonyban vagyok 22 évesen tudom undorító nem szép dolog, de egy ideje bennem van az, hogy el kéne mondanom a lánynak talán féltékenység lehet ezt is mondani de bevallom őszintén nem ez a fő szempont hanem hogy én talán így érezném fairnek ha le kell zárni mert nem bírom elviselni hogy ha ő csak úgy tovább menne mintha mi sem történt volna 5 éve van együtt a párjával, de nem bírom őt elengedni próbáltam sokszor és tudom fiatal vagyok de ha engem elhagyna hogy tudnám nézni hogy tovább van a nőjével aki azt hiszi hogy halál szerelmesek? Sokszor mondja nekem a fiú, hogy el akarja hagyni, de nyílván halogatja meg nem is azt várnám, hogy velem legyen csak értitek nem 2 hónapról beszélünk menjen tovább egyszer csak minden következmény nélkül amíg én teljesen padlón leszek? Nem tudom mit kéne tennem.
febr. 26. 21:54
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
61%

Ha elmondod a nőjének, akkor sem marad melletted.


Miért állsz egy gyanútlan, tudatlan emberen bosszút. Ő nem tehet semmiről.


Neked attól nem lesz jobb, nem leszel több.


Neked csak a gerinctelen fiújával van dolgod.


Nem volt kötelező alárendelt, mellékágként vegetálnod mellette.

Vess magadra.

A nőjét meg hagyd békén.

febr. 26. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
100%

"amíg én teljesen padlón leszek? "


Szerinted kit érdekel, ha két gerinctelen féreg közül az egyik padlón van?

febr. 26. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
37%
Ennyit megtehetsz a sajat lelkiismereted miatt, mert abbol sok mar nem maradt. Az igazsag sokszor fajdalmas, de az emberiseg rengeteg fajdalmat tulelt mar es mindig tanult belole.
febr. 26. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
76%

Na, itt egy igazságosztó. Két éve csaljátok, mindketten a párját. Te is mert tudod, tudtad, hogy van. Mégis megtetted, teszed. Igaz, te nem tartozol elszámolással az ő párjának, az az ő dolga, ő van kapcsolatban. De minek játszod itt a lelkiismeretes embert? Gondolom ha lezárná a mostani kapcsolatát és veled maradna akkor nem mennél szólni a nőnek, hogy egy szemét az exe. De ha netán elhagy akkor máris zavar, hogy csalta a nőt és következmények nélkül továbbmenne. Ez álszentség, semmi más.

Különben meg hagyd őket békén. Tudtad mibe mész bele, vállaltad a másodszerepet. Ha már nem tudod elfogadni akkor lépj ki belőle és ennyi. A többi nem rád tartozik.

febr. 27. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

De most el se akarod hagyni?

Akkor miről van szó?

febr. 27. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
65%

Nem.


Belementél. A féltékenység és magány miatt tennéd. Kétszínű viselkedés lenne.

febr. 27. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
47%

Ez a sokadik ilyen jellegű kérdés, de most először láttam normális válaszokat. Eddig mindig olyanokat írtak, hogy igenis, mondd el, joga van tudni. Valóban joga van tudni, de nem tőled, hanem a pasijától. Arra meg ne számíts, hogy ha borítasz, megszerzed a srácot magadnak. Csak annyit érsz el vele, hogy meg fog utálni. Ha jót akarsz magadnak, lépj ki ebből a kapcsolatból, mert ez nem vezet sehova, csak szenvedni fogsz.

N

febr. 27. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Ja mert ha valaki belekerül egy ilyen helyzetbe az mindenképpen egy nap úgy kel fel, hogy most magát is és egy kapcsolatot is szétrondít gondolom ezt gondoljátok mind csak az a baj, hogy ez nem így van és elfelejtettétek azt a részét, hogy nyílván nem egy buli ez a helyzet amiben de nagyokat lehet viháncolni viszont kegyetlen az elengedés ha megtalálsz valakit akit nagyon megszeretsz mert ezek nem egy éjszakás történetek kíváncsi lennék ha egyikőtök találna egy ilyen személyt (ugyanis mind erre vágyunk mert emberek vagyunk) akkor mennyire lenne könnyű elengedni hiszen ha olyan könnyű lenne biztosan kilépett volna már ebből a helyzetből mindenki aki benne van. De nem ti jogosak vagytok és ésszerűen döntenétek hát persze mivel egyikőtök sem volt még ilyen helyzetben, hogyan várhatna bárki empátiát olyan emberektől akiknek fogalmuk sincs hogy milyen benne lenni ebben.
febr. 27. 08:46
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Én egyrészt lezárnám vele a kapcsolatot, mivel ha egyszer csak mégis elhagyná a párját, és összejönne veled, az ilyennél garantált, hogy megint lenne valakije melletted. Tudod a mondást, ha szeretőből barátnővé léptettek elő, megürült egy pozíció.

Szóval szakítanék és elmondanám a barátnőnek, hogy ő se vesztegesse az idejét egy ilyen görényre.

febr. 27. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Én tudtomon kívűl voltam szerető. Nem akart felvállani, titokban találkozgattunk, gondoltam idő kell neki. Aztán kiderült van valakije, csak akkor még őt sem vállalta fel. Én teljesen összetörtem, ők azóta is együtt vannak, ennek már 2 éve.

A mai napig bánom, hogy akkor nem mondtam el a másik nőnek.

febr. 27. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!