Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Ha viszonyban vagyok mondjam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha viszonyban vagyok mondjam el a párjának az igazságot?

Figyelt kérdés
Lassan 2 éve egy viszonyban vagyok 22 évesen tudom undorító nem szép dolog, de egy ideje bennem van az, hogy el kéne mondanom a lánynak talán féltékenység lehet ezt is mondani de bevallom őszintén nem ez a fő szempont hanem hogy én talán így érezném fairnek ha le kell zárni mert nem bírom elviselni hogy ha ő csak úgy tovább menne mintha mi sem történt volna 5 éve van együtt a párjával, de nem bírom őt elengedni próbáltam sokszor és tudom fiatal vagyok de ha engem elhagyna hogy tudnám nézni hogy tovább van a nőjével aki azt hiszi hogy halál szerelmesek? Sokszor mondja nekem a fiú, hogy el akarja hagyni, de nyílván halogatja meg nem is azt várnám, hogy velem legyen csak értitek nem 2 hónapról beszélünk menjen tovább egyszer csak minden következmény nélkül amíg én teljesen padlón leszek? Nem tudom mit kéne tennem.
febr. 26. 21:54
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%

En ertem,hogy szegeny baratno. Viszont akit 5 ev kapcsolatban 2-3 eve csalnak es nem veszi eszre, nem akarja eszre venni se jobb. Ha figyelek a paromra, akkor eszre tudom venni, hogy megvaltozott, nottek a vitak, kimaradozik, irogat a telefonon, valami valtozas biztos van.


Engem nem erdekelne, elmondanam. Mindenkinek joga van tudni az igazsagot es a te szereped itt meg csak nem is lenyeges. Mind tudjuk hogy nem nehez a rossz emberbe beleszeretni, annal inkabb nemet mondani olyan fiatalon.

Itt inkabb az a problema, hogy az a szerencsetlen lany a fiatalsagat, legszebb eveit pazarolja egy ilyen emberre. Engem csaltak meg, fajdalmas es ennyi. Tul lehet rajta lepni es sokkal boldogabbnak lenni.

febr. 27. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
100%
Én inkább az indoklásodat nem tartom jogosnak. Ne azért mondd el,mert neked fáj,akkor fájjon a srácnak is. Hidd el,az ilyeneknek,akik ezt teszik a párjukkal,hogy éveken keresztül a szemébe néz,miközben átveri,nem tudsz fájdalmat okozni,mivel sosem szerette igazán a barátnőjét. Én inkább a lány miatt mondanám el,hogy ne éljen hazugságban. Ha már ilyen férget kapott,legyen lehetősége egy normális embert találni.
febr. 28. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!