Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Hogyan lépjek túl azon, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lépjek túl azon, hogy megcsalt, én kiderítettem az igazságot és már tudja, hogy nem tud tovább hülyére venni, erre letiltott?

Figyelt kérdés
Nagyon igazságtalannak érzem.
febr. 27. 22:04
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Idővel és úgy,hogy nem keresed őt fel már sosem.
febr. 27. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
80%

Szia! Pontosan ugyan ez a helyzet velem is, 2 hónapos baba mellett már csalt, kiderítettem. Őneki állt feljebb. Majd az új nőjét velem akarta csalni. Szánalmas. A családjának és az ismerőseinek az lett beadva, hogy lakótársak voltunk, rossz volt a házasság stb. Nevetséges. Sérti őket, hogy nem mindenkit tudnak hosszútávon kihasználni/átverni saját kedvük szerint. Jól jártál, hogy letiltott.

Én is nagyon igazságtalannak érzem az egészet, de ellene nem tudok mit tenni, senkinek nem fogok magyarázkodni, hogy mi is történt valójában. Illetve apósoméknak megtettem, konkrétan le hazug k*rváztak, hogy az ő fiuk ilyet biztos nem tesz.

febr. 27. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Kettes vagyok és eszedbe ne jusson, hogy mi lett volna, ha megbánja és megváltozik, mert nem.

Hagyj időt gyászolni, fel a fejjel😌

febr. 27. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Erre szokták azt mondani, hogy szégyelli a pofáját. Túl lépni úgy tudsz, hogy innentől annak próbálj meg örülni, hogy egy ilyen ember már nem az életed része.
febr. 27. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Időbe telik ezen túllépni, mert sokáig fáj. Engedd ki a sírást a szomorkodást, de aztán kezdj tiszta lappal.

Nem tudja, hogy mit veszített, csak később szoktak ráeszmélni az ilyen típusok. De akkor már késő lesz, mert addigra te már boldog leszel akár egyedül akár párban és nem akarod, hogy bármi közöd is legyen hozzá.

febr. 27. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
10%
Beállsz ide a lecsúszott gyk-s penészvirágok közé, és együtt szidjátok a palikat. 🤣
febr. 27. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Gondold végig, milyen szintű szellemi fogyatékosságokkal jár nála ez az észjárás... :/
febr. 28. 03:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem jon ossze neki uj no, akkor tuti, hogy vissza akar menni hozzad, fel fog oldani, na akkor tiltsd le te! :)
febr. 28. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Ugy hogy nem zaklatod.
febr. 28. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!