Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Én is csak ennyi lehettem neki?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én is csak ennyi lehettem neki?

Figyelt kérdés
A hétvégi buli alkalmával összetalálkoztam egy ismerős pasival, akinek friss házassága és gyereke van. És hamar azon találtam magam, hogy “bennem van”. Megtörtént a dolog. Panaszkodott, hogy kevés otthon a dolog és hogy többre vágyik, megbeszéltük, hogyha úgy van akkor olykor-olykor összefuthatunk. Őszintén mondva, így, hogy nincs rendszeres szexuális életem, nekem is jól esne. Szerintetek keresni fog még? Mert azóta egy betűt nem irt. Vagy csak egy alkalomra kellhettem neki? Kérlek ne ítéljetek el.

febr. 28. 14:02
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Pontosan ennyi vagy neki, keresni fog, ha újra kanos lesz. El ne hidd már, hogy olyan pocsék a házassága, mindjárt megsajnálom szegényt. Undorító (friss házasság....), messziről kerüld el.
febr. 28. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
97%
Teli volt a zacsi. Ne gondold tul. Vagy azert tepersz, hogy uritohely legyel? Szuper ...
febr. 28. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
91%
Figyelj, a fêrjem baba mellett, friss házasságban megcsalt a kolleganőjével, testileg és érzelmileg. Otthagytam őt. Ment a nőjéhez. De folyamatosan könyörgött nekem is. Szerinted az ilyen ember milyen?
febr. 28. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
93%
Keres csak már más nőt.
febr. 28. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
81%

Kérlek ne ítéljetek el.

De elítéllek ha robanc vagy legyen legalább vastag bőr a képeden hozzá.

Legalább te mint nő monhattál volna nemet a családra való tekintettel.

Nem fog ketesni csak ha újra kanos.

febr. 28. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
92%

Volt egy munkatársnőm, aki kb 2hónapig elég rámenősen flörtölgetett velem, de én soha nem viszonoztam. Aztán egyszercsak azon kaptam magam, hogy hirtelen "benne vagyok". Végig ő udvarolgatott, azán belementem a játékba egyszeri alkalommal, és végül ő volt kiakadva, hogy nekem csak a szexre kellett.

Egyes nők meglehetősen furán gondolkodnak.

febr. 28. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
30%
Nem értem mit r*bancoztok. Szerintetek a pasi nem talált volna még 10 másik hasonló értékrendű nőt? Egyik sem jobb, mint a másik...
febr. 28. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
20%

Kérdező te férfi vagy…..


Az nagyon rossz duma..

Most meg röhögsz a sok válaszolón

Meg szopatod aki ir privátba…

febr. 28. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
De nem értem te tulajdonképpen mit akarsz.
febr. 28. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván nőként is szexelhetsz csak a szex kedvéért egy hazug seggfejjel, de miután pontosan tudod róla, hogy hazug seggfej (hiszen szexuális hűséget ígért és az ígéretét nem tartja be), önbecsapás lenne azt várnod tőle, hogy veled emberségesen bánjon.
febr. 28. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!