Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Volt aki hosszú, elhidegült...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt aki hosszú, elhidegült kapcsolat/házasság alatt beleszeretett másba, de nem lehettek együtt? Tudta folytatni az addigi életét otthon?

Figyelt kérdés
Nem vágytatok újra a szerelemre, boldogságra? Lehet maradni, és elengedni ezt az érzést, hogy ilyenben már talán sosem lesz részetek?
2023. ápr. 24. 19:34
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
54%
Igen, most is tart.
2023. ápr. 24. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
Mesélnél róla?
2023. ápr. 24. 20:09
 3/23 anonim ***** válasza:
50%
Itt a gyk-ismerkedtünk meg, még sosem találkoztunk, de pont ő adja a fényt az életemben. Az otthoni dolgokat így könnyen el tudom engedni. Igazából félnék egy találkozótól, mert élőben mások lennénk.
2023. ápr. 24. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
54%
Ha nincs gyerek, semmi ami összeköt, akkor válj el. Lehet nem azzal az illetővel fogsz együtt lenni egyáltalán, vagy sokáig, de más még jöhet.
2023. ápr. 24. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:
Van gyerek, kettő is.
2023. ápr. 25. 07:21
 6/23 anonim ***** válasza:
Te melyik fél vagy? Nő, férfi? Mindketten házasok vagytok?
2023. ápr. 25. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
100%

Nincs jobb, úgyhogy folytatom. Az a szerelem nem volt kölcsönös, csak én hittem annak, de csak hülyített az illető, feldobtam kicsit az önbizalmát.

Mondjuk én majdnem belehaltam, de a gyerek miatt nem adhattam fel.

Anyagilag jobb így, szerelemre esélyem sincs, jobb, hogy marad minden a régiben. Kiábrándultam a férfi-női kapcsolatokból. A szexuális vonzalom működteti a nagy szerelmeket, a többi mind érdek, akkor maradok az érdekeimnél.

2023. ápr. 25. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:

Nő vagyok, csak én voltam/vagyok házas. Ő független, de végül nem akart velem lenni, de ez mindegy is már, mert már tudom, hogy vele sem működne.

De az érzést amit kiváltott nem tudom elengedni…

2023. ápr. 25. 18:12
 9/23 A kérdező kommentje:
Utolsó, hasonló szituban vagyok. Neked mennyi idő volt amíg helyrejöttèl és elmúltak az érzéseid iránta? Nem vágysz már erre az érzésre?
2023. ápr. 25. 18:14
 10/23 anonim ***** válasza:
100%

Hosszú kapcsolatban szerettem bele másba, ő se volt független, de kölcsönös volt. Végső soron én döntöttem úgy, hogy nem adom fel a kapcsolatomat, pedig a szívem akkor nagyon nem oda húzott.

Sok-sok munka volt abban, hogy egyáltalán vissza akarjak találni, de részben azt az energiát is beletettem, hogy már tudtam, mi az az érzés, amit keresek. Nem állítom, hogy megtaláltam, igen, nekem azóta is hiányzik az az érzés, amit akkor éltem át.

Most már azt látom, hogy valószínűleg a másikkal sem lett volna tökéletes, mostanra (~3 éve történt) talán együtt se lennénk, de ha szembejönne az utcán, még mindig nem lenne közömbös számomra.

2023. ápr. 25. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!