Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Hogyan lehet ezt kibírni? A...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet ezt kibírni? A férjem csal, alig tudok valamit enni, válni még nem tudok... Más hogy bírta ki?

Figyelt kérdés

márc. 2. 22:34
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
89%
Miért nem tudsz.?Tud róla ,hogy tudod?
márc. 2. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
80%
Btk. 373. §
márc. 2. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
14%
Nyilván most broki nélkül maradsz egy kis ideig de azért nem kell ezt túldramatizálni,simán ki lehet bírni ettől kutyább dolgokat is.
márc. 2. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
38%

Nem lenne hova menned válás esetén? Nem vagy jó viszonyban a szüleiddel, a testvéreiddel, vagy a tágabb rokonságoddal?


Szerintem levelezzünk privátban a lehetőségeidről, ha adsz rá engedélyt.


A következő ok miatt: ezen az oldalon hiába címzem a kérdezőnek a válaszaimat, le szokták becsülni a trollok az igazán hasznos válaszokat.

márc. 2. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
67%
Leülnék megbeszélni vele a dolgot. Aztán, ha nem tudjuk már együtt folytatni, akkor a házasság előtti szerződésben leírtak alapján mennénk ketten kétfelé.
márc. 2. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Elovennem a nagyon nagyon felnott es intelligens enem(csak rontanek a helyzeten ha nem ezt tennem, es veszekednek es sirnek, sajnalnam magam) es megbeszelnem vele hogy innentol nem vagyunk egy par, de még nem tudok elkoltozni es tartsa tiszteletben ezt es engem, ameddig meg nem oldom.
márc. 2. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Én nagyon nehezen bírtam ki egy 8 hónapos gyerekkel. Üvölteni tudtam volna, amikor a gyerek aludt, akkor engedtem ki a sírást. Egy darabig úgy tűnt tudunk új életet kezdeni, de a nőjét is hülyítette.

Borzasztóan fáj mai napig, vannak mélypontok, amikor a történtekre gondolok és elsírom magam.

Már anyukámnál lakunk a gyerekkel 4 hónapja. Tervezgetem az életünket, új célokat tűzök ki, igyekszem mellette kikapcsolódni is.

Most mêg a nyakamba hullott egy csomó tartozás is (5 millió babavárót vettünk fel, mielőtt megszületett a baba), válás előtt vissza kell fizetni egyösszegben. Azt mondom, megéri êrte dolgozni, ne törődj bele a helyzetedbe.

márc. 2. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Írj konkrétabb dolgokat, kérdező!
márc. 4. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
25%
Nem AKARSZ válni, bocs... óriási különbség.
márc. 9. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
66%

Ne félj az átmeneti "egyedülléttől" - Teremtőd Veled van és veled lesz mindig!


Reméld, hogy nem fog örökkétartani ez az állapot. Egyszer majd újra felragyog a napfény a Te életedben is!


Ha munkahelyed van, akkor csak nem fogsz éhenhalni... a többit biztosan meg fogod tudni oldani.


Hány éves vagy? Nincsenek rokonok esetleg, akikkel beszélgethetsz alkalomadtán? Vagy szomszéd, ahol laksz?


Hamarosan itt a csillagászati tavasz ideje (március 21.-től, illetve azután,) és ki tudsz ülni napozni valahova a szabadba!

márc. 10. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!