Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogy lehet a visszautasítás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet a visszautasítás szégyenét kibírni?

Figyelt kérdés
Beleszerettem a munkatársamba és elhívtam valahova. Igent mondott, találkoztunk, de semmi több. Többek tanácsára újra elhívtam, de lekoptatott. Hogy szerethetnék ki belőle? Nem tudom, mit tegyek. Hogy viseljem el ezentúl hogy lesajnál amiért beleszerettem?

2023. márc. 21. 22:26
 1/10 anonim ***** válasza:
98%
Egyetlen szó: MÉLTÓSÁGGAL.
2023. márc. 21. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
98%
Nem szégyen a visszautasítás. Megesik az ilyen, de méltósággal kell viselni és tisztelettel.
2023. márc. 21. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy milyen tulajdonságába szerettél bele ennek a munkatársadnak?
2023. márc. 21. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Közvetlen munkatársad? Férfi vagy nő? Hány évesek vagytok?
2023. márc. 21. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
87%
Azért egy randiról volt szó, ne tegyél úgy, mintha a 10 éves házasságod ment volna tönkre. Előfordul, hogy elutasítanak, ez van. Arról nem is beszélve, hogy ha egy találkozó után nem lehet komoly szerelemről beszélni, hiszen nem is ismered igazán. Én se tudnám ezt komolyan venni, a szerelem ennél összetettebb. Méltosággal mindenképp, nem dől össze ettől a világ, ez nem egy szégyellni való dolog. Van bőven más lehetőséged.
2023. márc. 21. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
88%
Egy férfival ez kb. milliószor megtörténik, mire partnerkapcsolata lesz.
2023. márc. 21. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Miért kellene ezért szégyellned magad? Az odáig rendben vagy, hogy kellemetlenül érint, nem esik jól a visszautasítás, de szégyenkezni semmiképp sincs okod. Hacsak nem valami olyasmiért utasított vissza, mert esetleg vállalhatatlanul viselkedtél, semmi okod a szégyenérzetre.
2023. márc. 22. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
88%

Senki sem tehet arról, hogy valaki tetszik, vagy nem tetszik neki.


Ez nem tudatos, mivel adottságokon múlik.


El kell fogadnod. Méltósággal, tartással.


Lesz még ilyen. Az ember gyűjti a tapasztalatait az önismerethez is.

2023. márc. 22. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
74%

Francokat adottságokon múlik, jó adottságú embereket is elutasítanak.


Én mindig arra gondolok, hogyha valakinek nem jövök be, akkor nem engem keres, én pedig tuti valaki olyat keresek, aki engem keres:D Tehát röviden: nem kell, amiért nem kellek neki, mert nem olyan, aki nekem kell. Iszonyú mázli, hogy még az elején rájöttél és nem dugtatok párszor, vagy nem házasodtatok össze, mire rájöttél volna, hogy miatta elszalasztod az "igazit", akinek tuti, hogy elsőre kellenél:)


Bennem ez szokott lejátszódni és nem érzem megalázónak, ha valakinek nem kellek egyáltalán, hiszen onnantól biztos, hogy nem ő az, akit keresek. Néha a hiúság szenved csorbát, ha mondjuk kevesebben találnak vonzónak, de az nem azt jelenti, hogy én azokkal az emberekkel bármit kezdenék, kellenének nekem, csak szeretek tetszeni másoknak.


Gondolj arra, hogy nem ő az igazi, ha nem kellesz neki.

2023. márc. 22. 05:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Nem sajnál le, csak neki valószínűleg nem volt olyan jó az első randi, ezért nem akar folytatást.

Egy hétig kínos lesz, aztán mindketten elfelejtitek. Ha teheted, akkor kerüld.

2023. márc. 22. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!