Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Ha csak szexre kellek mert...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha csak szexre kellek mert szerető vagyok akkor miért bújik, ölelget alszik a mellkasomon?

Figyelt kérdés

Sztereotípia hogy a szerető csak szexre kell semmi másra, akkor miért alszik el mellettem jóízűen, ölelget bújik? sokszor van hogy mint 1 kisgyerek szorosan hozzámbújik és bealszik. Ilyenfajta intimitás csak pároknál van nem?

Én vagyok a nő.



márc. 8. 21:56
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
57%
Mert megjelentek benne az érzések, érzelmek.
márc. 8. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
70%
Jaj milyen naiv itt mindenki 🤣 persze, azért dug, meg alszik nálad, mert szerelmes beled. Nyilván jobban szeret, mint az asszonyt, sőt, a kedvedért el is fog válni tőle, otthagyja a korábbi életet. Ezt te komolyan elhiszed ? Mekkora koppanás lesz a vége 🤣
márc. 9. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
100%
Ne gondolj ebbe többet bele, mint ami van. Jól érzi magát az adott pillanatban, de eszébe se lenne lelépni otthonról. Ha választania kellene a feleségét választaná. De nyilván így kényelmesebb, hogy hentereghet másokkal is mellette. :D
márc. 9. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 A kérdező kommentje:
Hát én nem is akarom h elváljon, csak szerintem fura ez a fajta intimitás 1 szeretői viszonyba. Általába a szeretőt csak megdugják és az asszonynak marad a bújás intimitás
márc. 9. 11:33
 15/25 anonim ***** válasza:
77%
Azt ugye tudod, hogy ilyen esetekben az asszonyt is dugja otthon? Ha nem gyanakszik semmire, akkor nyilván vele is van szexuális kapcsolata. Mindegy, a pali is meg te is gáz vagy.
márc. 9. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
83%

14# Kikkel szexeltél te eddig?

Ez nagyon nem így van. Volt már szexkapcsolatom, és egyszer sajnos én is összegabalyodtam egy olyan személlyel akiröl később kiderült hogy nem egyedülálló. Viszont mind két esetben olyanok voltak az együttlétek, illetve az együtt töltött idők mindha mi egy pár lennénk. Ölelgetés, csókolózás, szeretgetés. Volt hogy főztünk együtt, fogtuk egymás kezét filmezés közben, puszilgattuk egymást ahol értük, összebújva aludtunk stb,stb..

És egy deka érzelem nem volt benne. :)

Te vagy nagyon tévhitben élsz ezzel kapcsolatban, vagy nagyon gáz pasikkal jártál korábban össze.

márc. 9. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 A kérdező kommentje:
16 os, legtobb ember koztuk ennis csak olyantol ienylunk ilyen fajta intimitast akit szeretunk, akit nemnszeretek nem fogom olelgetni bujni. Az aktus mas dolog az szukseglet
márc. 9. 15:46
 18/25 anonim ***** válasza:

🤣

Folyamatosan egyre butább dolgokat írsz.

márc. 9. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
100%
17# Jólvan, értem én. De az emberek többsége azért nem így működik. Hanem jól érzi magát veled, megölel, megpuszil, hozzádbúj, de semmi több. Biztos kedvel valamelyest, jó a szex, de hogy ebbe komolyabb érzelmek nincsenek az tuti. És ha ebbe te többet látsz bele, csak saját magadat csapod be vele.
márc. 9. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim válasza:
87%
Valahogy úgy tudnám ezt jellemezni, mint egy jó ebéd. Egy finom sült húshoz jól esik a krumpli és a savanyú uborka. És ezek együtt jók. Nem fogok egy étteremben csak húst enni, majd átmenni egy másikba a krumpliért, majd otthon a hűtőből lenyomni utána egy ubit. A szex öleléssel csókkal, a másik fél csúcsra juttatásával és a saját kielégülésemmel együtt jó. Ha a szeretőd otthon nem kapja meg az egyiket (például frigid az asszony) akkor a teljes menüt fogja nálad elfogyasztani. Otthon ölelje a nőt, téged meg dugjon meg?
márc. 9. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!