Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Ha a szeretőd ( aki munkatársa...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a szeretőd ( aki munkatársad is egyben) a kapcsolatban szépen lezárna minden szenvedélyt és egyszer csak barátilag közelítene, hogy reagálnál?

Figyelt kérdés

febr. 28. 21:58
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
100%
Valami oka biztosan van a dolognak. Nem akarja otthagyni a családját (ha van neki), megunt, jobbat talált, bármi.
febr. 28. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
100%
Egyértelműen megunt téged, elmúlt a vágy, de kedvelni kedvel, vagy nem akarja, hogy kiakadj ezért le fog építeni lassan, de biztosan.
febr. 28. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
100%
Vagy megunta hogy ő a második . Lehet már komolyabb kapcsolatot akar . Kérdezd meg tőle .
febr. 28. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
80%
Nagyon padlon lennek
febr. 29. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
100%
Mivel nem akarja, hogy lebuktasd baratok maradtok, lassan epit le, hogy ne szivjon.
febr. 29. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
100%

Egyszer, régebben volt efféle tapasztalatom, nem esett jól.

Akkor már tudtam, hogy neki belőlem csak annyi kellett, amennyit ő el akart venni. Akkoriban eléggé kiborultam.

Ma már kerülöm az ilyen helyzeteket és embereket, önvédelem. Hozzá teszem, nekem senkim sem volt rajta kívül és szerettem, pedig nálam voltak a jobb lapok...

febr. 29. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 A kérdező kommentje:

Ez az egész ultra gáz…. Belemegyek egy viszonyba egy nős pasival, aki ledumalja rólam a bugyit, mert így vonzódik, úgy kíván stb…. Nyomul ezerrel, én nehezen adom meg magam, de belemegyek, mert azt hittem lesz egy szeretőm, akivel időnként összejárok teljes diszkréció mellett…. Kívánom, szeretem, nem akarok robbantani nála semmit…. Tiszteletben tartom a családját. Nyomul pár alkalommal, de ekozben alig akar helyszínt szervezni, az irodai szexet meg nem szeretem…. Egynek elmegy, de nem oda való… !

Majd szépen elkezd gyakorlatilag lekoptatni….

Csapatépítőn van, hogy másra nyomul , ami nem jön össze… na akkor kiakadok tényleg….

Most meg barátilag jön, mintha misem lett volna köztünK…. :( nagyon fáj ez az egész… még én pasival így nem jártam….

Mi a francért nem lehet közölni, hogy pár alkalom és ennyi bébi…?! Neki csak erre kell egy nő ?!

Jóban voltunk, tőlem csak jót kapott eddig… sosem vertem át, mindenben segítettem…. Baromira nem ezt érdemlen….anikor meg beszélni akarok vele, tisztázni, akkor kereket old….

febr. 29. 22:35
 8/32 anonim ***** válasza:
100%
Lehet van mar uj no neki, aki izgalmasabb. Bar meg lehet fog hivni, ha zacsit kell uriteni.
márc. 1. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
100%

Tipikusan az a fajta férfi lehet, aki virágról virágra száll, mit sem törődve a következményekkel. Ezek az emberek nem fognak agonizálni azon, hogy te mit érzel, ösztönösen cselekednek, nem ésszel.

Mint fentebb írtam, van hasonló tapasztalatom sajnos. Az egyetlen gyógyír hosszú távon, ha kerülöd, mint a pestist...

márc. 1. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
100%
Ha lesz majd céges vacsi te is nyomulj rá másra:)) érezze a törődést
márc. 1. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!