Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Barátnőből szerető?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőből szerető?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Egy éve megismertem egy férfit, aki egyedülálló apukának állította be magát, hangsúlyozva, hogy a gyerekkel is csak ő foglalkozik rendesen. Voltam olyan naív, hogy elhittem és belebonyolódtam egy több hónapig tartó kapcsolatba vele. Utólag derült ki, hogy nem a barátnője voltam, hanem a szeretője. Ez nagyon megviselt, szakítottam vele de újra és újra felkeresett azzal a címszóval, hogy nem tud elfelejteni, ennek ellenére a gyereke miatt kilépni se akart a kapcsolatából ahova egy idő után visszafogadta a párja. Elküldtem melegebb éghajlatra és minden felületről letiltottam de teljesen megtört a bizalmam a férfiak irányába. Miért teszik ezt a férfiak a párjaikkal? Miért nem lépnek ki inkább a kapcsolatból a megcsalás helyett?? És miért próbálják újra a megcsalást miután kaptak egy utolsó esélyt a megcsalt féltől?

Engem ez a dolog teljesen traumatizált és ezért keresem a magyarázatot, hogy megértsem, hogy normálisnak tűnő emberek hogy képesek ilyen lazán kettős életet élni??



febr. 27. 22:15
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Nincs lelkük, gerincük, szívük.

Írjam azt, hogy jobban oda kell figyelni a jelekre? Segít?

febr. 27. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Mert gyávák és mindig kell az életükbe egy biztos pont. Engem is helyben hagytak nagyon csúnyán, kisbabával. Majd nekem sír, hogy az új nővel nem olyan jó ám minden. Hát így járás van.

Nagyon nehéz, de át kell rajta lépni, továbbra is megmaradni a saját értêkrendünknél, aztán legközelebb óvatosabbnak lenni.

febr. 27. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Nem a férfiak teszik ezt a párjukkal, hanem egyes gerinctelen férfinak nem nevezhető alakok. Sajnos, ha valakinek nincs jó emberismerete, könnyen belefuthat ilyenbe.
febr. 27. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
77%
Hát már ne haragudj, de hogy a fenébe nem tűnt fel, hogy mindig csak dugni volt ideje veled? :D
febr. 27. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Sajnalom, ami veled tortent... Akaratodom kívül rangattak bele egy viszonyba.

Ez tenyleg nagyon szivtelen, foleg hogy mar kapott egy eselyt a nejetol a ferfi, es megis ujra es ujra megteszi.

Kitartast, a kisujjadban tobb gerinc van mint annak az egesz testeben

febr. 27. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
4-es: Nem mindig csak dugni volt ideje, rengeteg közös programot csináltunk, vidékre is mentünk, a lakás amire azt hittem, hogy ő lakik benne végül kiderült, hogy a családjáé ami egyelőre nincs kiadva
febr. 27. 23:02
 7/12 A kérdező kommentje:
1-es: Milyen jelekre lehetne jobban odafigyelni? Tényleg tudni szeretném, mert soha többet nem akarok ilyenbe belefutni. Sajnos egyesek szemrebbenés nélkül tudnak hazudni.
febr. 27. 23:11
 8/12 anonim ***** válasza:
70%
3. Választ írtam: az eszedet kell használni! Biztos, hogy itt is volt rengeteg gyanús körülmény, ellentmondásos részletek, csak nem gyanakodtál, vagy ha igen, elhessegetted magadtól, mert el akartad hinni, hogy igaz, amit mond.
febr. 27. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem mutat be a barátainak, családjának, az gyanús. Az is, ha social médiában rejteget, de amúgy aktív.
febr. 27. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
71%

Azért nem mondta el, mert tudta, hogy akkor nem leszel vele. És akart téged. És önző volt.

Egy nőnek nincs kiábrándítóbb, mint megtudni egy neki udvarló férfiról, hogy házas, hogy családapa. Ha őszinte ebben, sose jössz vele össze.

Nem védeni akarom, nyilván aljas amit csinált, de a többi ettől függetlenül, lehet hogy igaz volt, lehet, hogy tényleg szeretett téged, de legalábbis nagyon akart, ha már ilyen hazugságra vetemedett.

febr. 28. 03:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!