Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Ki hazudik a kettő nő közül?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki hazudik a kettő nő közül?

Figyelt kérdés
Az egyikkel épp válásban vagyok, és sajnos még a válás kimondása (bíróság) előtt ráírtam egy gyerekkori szerelmemre, aki nem volt úgy a fejemben, csak hogy ilyen helyzetbe kerültem. Elvált, azt tudom... Lebuktam, mert a telefonomba sunyin belenézett, én meg nem törölgettem, úgy voltam, itt már úgyis válás van.... aztán hagyjuk is mi történt utána. Szóval felhívta ezt a nőt, akivel írtam, aki azt írta soha ne keressem többet (nem tudom mit beszéltek).. A kérdés most jön, ugyanis újra felhívta a válóban lévő partnerem a másikat, aki azt mondta, hogy megvárjuk míg elválunk, azután keressük egymást... Na én ilyet nem beszéltem vele, hanem tiszteletbe tartom ha már hülye voltam, hogy azt mondta sose keressen... Meg olyat is hogy találkoztunk személyesen, ami nem igaz.. Egyszerűen nem látom át, hogy ki is miért hazudik? A válófélben lévő partnerem, hogy mégis elrettentse tőlem, milyen aljas (hívás listát nem mutatott), hogy ilyeneket hazudok, vagy a régi "barát", hogy biztos lemenjen a válás, és vagy akar valamit, vagy nem, csak bosszú vagy ilyesmi.. Alapvetően ott vagyok, hogy bármi is van, mehet a búsba mindkettő :D De mi van ha az egyik ártatlan? Nyilván, nem mindegy melyik. De a válófélben lévő az azért próbált más dolgokban is durván manipulálni, míg a másikat nagyon régóta nem láttam..

márc. 18. 10:34
 1/6 anonim ***** válasza:
35%
Itt csak te voltál a gerincetelen, egyik nő sem.
márc. 18. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Hibáztam, hogy hamar ráírtam, de nem érzem hogy gerinctelen lettem volna... de a kérdés az lett volna hogy ki hazudik és vajon miért, nem az hogy én mit hibáztam, arról nem is beszélve miért is válunk...
márc. 18. 10:48
 3/6 anonim ***** válasza:
56%
Szerinted ezt mi honnan fogjuk tudni idegenként, mikor te mindkét nőt ismered és te sem tudod? Nem is értem mit vársz? Az ezotéria másik helyen van ez itt párkapcsolatok kérdésének a helye.
márc. 18. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ez azért elég egyértelmű. A régi szerelmed hülyét csinál az exedből és élvezi. Az exed meg nem egy olyan csaj aki ki állna magáért, legalább is komoly szituban.
márc. 18. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Tök mindegy, nincs esélyed az exnél.
márc. 18. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

“Lebuktam, mert a telefonomba sunyin belenézett, én meg nem törölgettem, úgy voltam, itt már úgyis válás van.... aztán hagyjuk is mi történt utána. Szóval felhívta ezt a nőt, akivel írtam, aki azt írta soha ne keressem többet”


Egyaltalan, a majdnem volt feleseged mi a francert nezegeti a telefonod?? Nekem ez fura, es biztos kiakadnek. Hamarosan papiron sem lesz semmi kozotok egymashoz, hogy jon o ehhez? A masik not ot hulyitette be, eloadva, hogy rad a valas utan is igenyt tart.

márc. 18. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!