Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » A szüleim újra összejöttek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A szüleim újra összejöttek, én vagyok a szerető?

Figyelt kérdés
17L vagyok. Elég bonyolult, és mielőtt megkapom tudom hogy hihetetlen. Anyukám 5 éve hogy elvált apámól. Az idő alatt rengeteg férfival megpróbálta a dolgot, de mindben volt olyan ami miatt nem ment volna az együtt élés. Nemrég volt a születésnapi "bulim" azon mindkét szülő ott volt, és mondhatni ott sok év után újra meg tudták beszélni a dolgokat. Ámbár most jön a fekete leves, anyámnak volt egy csávója, igaz 34 éves, de még anyám előtt együtt voltam vele. Kicsit rosszul jöttek ki a családi ebédek, de a béke érdekében sosem volt ez hangoztatva. A probléma röviden az, hogy anyámat újra felkereste a pali, valószínűleg találkozgatnak is, de közben velem van együtt és hozzám jár.
márc. 20. 09:05
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
94%
Anyát, lányát az igen! Jól csinálja.
márc. 20. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Mi a kérdés?
márc. 20. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
72%
Igen, te vagy a szerető. Ha ez volt a kérdés, de most már nem tudom mi is az.
márc. 20. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
87%
Mivan? Most ez komoly? Egy pasi aki anyukáddal is együtt van szexuálisan és veled is? Én eleve nemmennék bele egy ilyen "kapcsolatba"
márc. 20. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
87%
Szóval, anyád és apád összejött újra, miközben anyád a volt fasziddal csalja az apádat, a volt faszid meg veled csalja anyádat? És ez neked azért jó mert...?
márc. 20. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
90%
De mi az, hogy a szüleid? A srác nem az apád, csak anyád alkalmi párja.
márc. 20. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
77%
Még anyád előtt voltál vele, és most vagy 17? Mégis hány évesen "voltál vele"?
márc. 20. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
te sem vagy normális és a férfi sem.. ez már beteges a számomra..
márc. 20. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Anyád tudja, hogy ti megint összejöttetek? Ha igen, akkor elég gerinctelen, hogy a hátad mögött találkozgat vele.

Amúgy te ezt miért hagyod? Miért nem szakítassz a sráccal? Nem érzed megalázónak? Nem elég hogy megcsal, ráadásul a saját anyáddal!

márc. 20. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Ezek szerint anyád ujra összejött apáddal ÉS egy korábbi szeretőjével, aki most veled is van???

Te most vagy túl sok szappanoperát néztél, vagy bolond nálatok mindenki...


Egyébként tényleg mikor volt neked ez a pasi? 14 évesen mikor 31 volt??

Én ugy vágnám ki mint azt a bizonyos macskát... De apadnak is megmondanám hogy ott az a fiatal kanyi... Vagy anyadnak hogy ezt most hogy gondolja?

márc. 20. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!