Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Lányok. Ha kapcsolatban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok. Ha kapcsolatban vagytok, mi visz titeket rá hogy megcsaljátok a pártokat?

Figyelt kérdés

Pl ha szeretitek is, mi az oka, ha egyszer félreléptek?

Utána bevalljátok a párotoknak, vagy együtt maradtok velük, mint ha nem léptetek volna félre?



márc. 20. 12:49
 1/10 A kérdező kommentje:
*o
márc. 20. 12:50
 2/10 anonim ***** válasza:
54%
Semmi se visz rá. Semmi se tudna. Előtte inkább szakítanék.
márc. 20. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
66%
Én sem csaltam meg senkit, engem már persze ja. :/
márc. 20. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
51%
Na látod, kérdező, ezért nem kéne totál általánosítóan fogalmazni. Mert a kérdésed jelentéstanilag azt sugallja, hogy erre kivétel nélkül minden lány hajlamos. Esetedben valószínűleg az volt a jellemző, hogy belemarkolsz a lányok teljes halmazába, aztán majd jelentkezik, akire igaz a kérdésbeli feltételezés. Az meg, hogy közben indirekt módon megsértesz egy csomó embert, az neked tökmindegy. Legközelebb fogalmazz célzottan. Már persze ha egyáltalán megvannak benned az ehhez szükséges alapvető szellemi képességek.
márc. 20. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

ugyan

itt névtelenül kuadhatjátok magatokból, ebben semmi hátsó szándék nincs. :)

És hiába játszátok a szende szüzet, a kísértés ott van. :)

márc. 20. 13:44
 6/10 anonim ***** válasza:
48%
Nincs kísértés, te nyomorult. Nagyon legalja lehetsz, ha csak ebben élsz.
márc. 20. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
60%
Én egész egyszerűen ostobasagból tettem. Tele volt az életem megoldatlan problemakkal, bizonytalan voltam es ombizalomhianyos, ezert elterelesnek egy viszonyba menekultem. Ferjem rajott, de a kezdeti balhe utan megbeszeltuk, dolgoztunk rajta es most mar rendben van mindnen. Dolgoztam rajta, hogy felnoljek hozza. Szerencsére sikerult, soha tobbet eszembe se jutna ekkora hülyeseget csinálni.
márc. 20. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
57%
Meglepődsz de nincs ott a kísértés. Ha nem felel meg a párom akkor kiteszem és keresek másik pasit.
márc. 20. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
62%
Tudtam, hogy vége lesz, találkoztam vonzóbb férfival, és már nem érdekelt. Az első pasimat csaltam meg három másikkal. Kettőt elmondtam, de mindig öngyilkossággal fenyegetőzött, ha szakítani akartam. Szerintem az sem érdekelte volna, ha az orra előtt raknak fel az asztalra, csak ne hagyjam el. Elmebeteg volt amúgy teljesen. Rajta kívül nem voltam hűtlen senkihez, de ezeket nem bántam meg.
márc. 20. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Poénból leginkább. Amig dolgozik én is elvagyok legalább, úgysem tudja meg akkor meg minek stresszelni rajta.
márc. 20. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!