Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Ha a szerető azzal zsarol,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a szerető azzal zsarol, hogy kitálal a feleségnek, akkor érdesebb előre bevallani vagy inkább végig tagadni mimdent?

Figyelt kérdés

ápr. 1. 09:20
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
93%
Nem csak a zsarolás miatt érdemes bevallani, hanem mert a feleséged megérdemli az őszinteséget.
ápr. 1. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
82%
Szivasnak hivjak.
ápr. 1. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 anonim ***** válasza:
17%
Szólj az asszonynak, hogy készüljön fel, hogy van ez a nő, aki bekattant és kitalálta, hogy szeretők vagytok, szét akar szedni titeket, és ki tudja mit szedett vagy hamisított össze rólatok. Így te tiszta maradhatsz, neki meg nem lesz majd meglepetés. A részleteket meg találd ki, hogy stimmeljenek.
ápr. 1. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 A kérdező kommentje:
3-as, igen ilyesmire gondoltam én is, nyílván nem az igazat bevallani. Csak lehet, hogy ha ezt mondom akkor megsejti, hogy nem zörög a haraszt ha nem fújja a szél. Ezért gondoltam, hogy tagadhatnék is mindent, és tehetnék úgy mint aki nem érti mi folyik itt.
ápr. 1. 10:34
 5/37 anonim ***** válasza:
89%
Az biztos, hogy mindenképpen érdes lesz a helyzet számodra. Viszont a tetteknek következményei vannak mindig. Ezt jó ha megtanulod.
ápr. 1. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 anonim ***** válasza:
100%
Honnan tudod, hogy a szeretőnek nincsenek bizonyítékai? Fényképek, screenshot-ok, stb. Ha azt mondod a feleségednek, hogy van egy őrült nő, aztán az “őrült” nő bizonyítékokkal szolgál, akkor mégnagyobb szarban leszel. Ebből jól nem fogsz kijönni. Ez már csak így szokott lenni.
ápr. 1. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 A kérdező kommentje:
Fényképek nincsenek, screenshotok lehetnek,de azokra mondhatom, hogy hamisak, egy kamuprofilról írták az én nevemben.
ápr. 1. 11:10
 8/37 anonim ***** válasza:
100%
#7 nőként mondom, akinek próbálták már ezt beadni, nagyon átlátszó, ha nem is vádol meg azonnal, benne marad ez a gyanu, és csak idő kérdése hogy szikla szilárd bizonyítékkal vagy anélkül fog kihajítani.
ápr. 1. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 anonim ***** válasza:
94%

És gondolod, ha beadod q feleségednek, hogy a szeretőd kitalálja és hisz neked, akkor azután elég lesz neked a feleséged egy életre? Nem lesz más szerető? Mert ha lesz, ott a kockázat, hogy az is kitálal vagy lebuksz mert esetleg jobban odafigyel a feleséged a jelekre.

Ezt szépen mondva jól elcseszted.

ápr. 1. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 A kérdező kommentje:
Lesz másik szexkapcsolat nyílván, de nem lyen problémás, idióta nővel! Tudtam,hogy nem kéne vele kezdenem.
ápr. 1. 12:15
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!