Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Ha a szerető azzal zsarol,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a szerető azzal zsarol, hogy kitálal a feleségnek, akkor érdesebb előre bevallani vagy inkább végig tagadni mimdent?

Figyelt kérdés

ápr. 1. 09:20
1 2 3 4
 31/37 anonim ***** válasza:
91%
#30 szerintem is. Csak szeretné ez a lúzer hogy egyszerre 2 nő is akarjon tőle bármit.
ápr. 1. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/37 A kérdező kommentje:

Milyen 2 nő?😃


A feleségemen és a szeretőmön kívül ott vannak még korábbi szeretők akik közül nem egy vissza akar hódítani, az egyéjszakás kalandok, meg a kissebb flörtök🤫

ápr. 1. 15:06
 33/37 anonim ***** válasza:
95%
Pláne. Álmodik a nyomor. Ezért van olyan sok időd ide irkálni? Mert le se tudod vakarni magadról a nőket? 😂
ápr. 1. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/37 A kérdező kommentje:

Ti mentetek el ebben az irányban, minek kérdezed, amiről nem akarsz tudni?


A kérdés a konkrét helyzet taktikájára vonatkozott. Ti firtatjátok itt, hogy mi lesz ha... hát én meg hazudni nem fogok😁

ápr. 1. 15:21
 35/37 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk kiderült, addig kutatott a feleség. Pont összeugrottunk, így amikor felhívott a feleség, válaszoltam a kérdéseire.

Ne hidd azt, hogy mindenki hülye.

Lehet, hogy jobban fog hinni egy másik nőnek. Én bevallanám, hogy botlás volt.

ápr. 2. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/37 anonim ***** válasza:
100%
Hú kérdező, te aztán nem vagy semmi. Borzasztó amit művelsz és még büszke is vagy rá. Az ismertségi körömben van egy hasonló férfi és mi hímku,rvának hívjuk. 😂
ápr. 2. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/37 anonim ***** válasza:
100%

Ha majd jön a baj,az csőstől jön. Egy borít,és összedől minden mint egy kártyavár ne aggódj. Bár meg is érdemelnéd,hogy sors megleckéztessen.

Semmi szégyen érzet nincs benned,hogy van egy feleséged,aki elmondásod szerint szeret téged,(és nem egy sárkány aki elől menekülni kell),és te becsapod,megalázod,ráadásul ki is gúnyolod???

ápr. 3. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!