Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Mit szólnátok,ha kapnátok egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szólnátok,ha kapnátok egy messenger üzenetet, hogy vki elvinné a férjed egy hosszú hétvégére és részedről rendben van-e? A feladó sztem kamu profil, de sejtem ki.

Figyelt kérdés

ápr. 6. 18:47
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
65%

Nő a valaki?

Mert akk szerintem a párommal verettetném meg? Nem is tudom így hirtelen. De tőle tényleg nem kell tartanom, hogy nem tudna egyeseket elküldeni a halálba, akik közénk akarnának állni.

ápr. 6. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Azt, hogy viheti nyugodtan.
ápr. 6. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Vagyis kölcsönbe lenne?
ápr. 6. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Nő a kérdező.
ápr. 6. 19:28
 5/14 anonim ***** válasza:
63%

Erre kérdeztem

"vki elvinné "


Nem mindegy hogy vmi haver vagy ilyenekm de kesobb néztem a kulcsszavakat meg témakört

ápr. 6. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Hova viszi kapálni vagy mi?😀
ápr. 6. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Mi az, hogy elvinné és ezt miért tőlem kérdezi?😂
ápr. 6. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy a férjed is tud róla, hogy mennie kellene egy hétvégére, vagy ez csak valami trükk vagy teszt?
ápr. 6. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerinted ki áll a kamuprofil mögött?
ápr. 6. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
80%
Oszt hova viszi? betonozni?
ápr. 6. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!