Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Mit szólnátok,ha kapnátok egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szólnátok,ha kapnátok egy messenger üzenetet, hogy vki elvinné a férjed egy hosszú hétvégére és részedről rendben van-e? A feladó sztem kamu profil, de sejtem ki.

Figyelt kérdés

ápr. 6. 18:47
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Engedd el, mi baj lehet?
ápr. 7. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Miután személyesen is ismerek olyan nőt, akinek teljesen mindegy, csak együtt éljenek, plusz leqrvázhassa a másik barátnőt, így nyilván el tudom képzelni, hogy van pár ilyen kapcarongy. Apát elviszik ebédelni, wellnesezni, otthon kap pár pofont is, ha ezt szóvá teszi, mégis boldogan főzi az ebédet, mire hazajön...

Nekem kamu szinten sem jönne be még az ehhez hasonló poén sem. Nagyon nem!!!

ápr. 7. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:

#9

Pár éve volt egy félrelépése...arra a nőre gyanakszom.

ápr. 7. 18:07
 14/14 anonim ***** válasza:
Én azt írnám, hogy vigyed drágám ha tudod. :D
ápr. 7. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!