Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Van itt olyan akinek (volt)...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan akinek (volt) barátja, rokona összejátszott, falazott, hogy a párja megcsalhassa őt? Hogy derült ki?

Figyelt kérdés

ápr. 7. 11:18
 1/8 anonim ***** válasza:
82%
A falazó szerepében voltam. Nem derült ki, de szakítottak később.
ápr. 7. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Én falaztam anyámnak, 17 éves voltam. Az élettársa mellett volt egy kalandja, nem bírta tovább és elmondta nekem. Bár ne tette volna, borzalmas érzés volt este az élettársa szemébe nézni, sztorikat egyeztetve hazudni. Sem megcsalni, sem falazni nem lennék képes így felnőtt fejjel.
ápr. 7. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
79%
Nem én vagyok az érintett, de már hallottam olyan esetről ahol a vőlegény az apóssal (!) együtt mentek el k.rvázni :D
ápr. 7. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
55%

"ahol a vőlegény az apóssal (!) együtt mentek el k.rvázni"

Ez még a jobbik eset, ennél rosszabb, ha egymással csinálták volna...

Mindenesetre nagyon kíváncsi lennék vajon melyikük hozta fel a témát és egyáltalán hogyan mert ezzel előjönni. Bár, lehet, hogy egy közös bebaszcsizás során felmerült a qrvázás, mint téma...

ápr. 7. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Hajaj kollégámmal oda vissza falazunk. Előtte egyeztetünk, hogy most “veled vagyok”. És ha felhívnak ezt mondom.
ápr. 8. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Engem a párom csalt meg és a kedves anyja meg falazott neki. Sőt, nemhogy falazott hanem még bíztatta is:)
ápr. 17. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
#6 valszeg volt oka
ápr. 18. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

#7

Mindenkit elakar(t) marni a párom mellől, nem csak engem ;) legyen szó barátnőről, haverról stb.

ápr. 18. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!