Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Mi zajlik az ilyen emberek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi zajlik az ilyen emberek fejêben?

Figyelt kérdés
Nyilván semmi közöm hozzá, csak elgondolkodtatott a dolog. Kollegám titkos viszonyba kezdett egy kolleganőnkkel. A férfi családját ismerem, sokszor jártam náluk, mindig kedvesen beszélt a feleségéről, rohant haza hozzájuk. Amikor a kollegina idejött dolgozni, azonnal elcsavarta a fejét. A feleség minden volt, csak ember nem. A kolleganő még nekem is egyszer ócsárolta a feleséget, de nem is ismeri. Én ekkor leállítottam. Ennyire könnyen beadják az emberek a derekukat, ha egy szempár kedvesen rájuk néz?
ápr. 12. 00:18
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Úgy látszik, apsi egy hmrbanc.

MIlyen titkos kapcsolat az, amiről a kollégák is tudnak?:D

ápr. 12. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Úgy látszik ő is azok közé a férfiak közé tartozik, akik mindennek ellent tudnak állni, kivéve a kísértést.
ápr. 12. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen, a legtöbb ember nagyon könnyen véleményez másokat, különösebb tájékozottság, tapasztalat hiányában is. Tiszta sor, a nő vakon hisz a pasinak, aki megsajnáltatta magát, hogy a nőnek elaltassa a lelkiismeretét.
ápr. 12. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Ja hát az első pillanattól kezdve nyilvánvaló volt, de azt hitték marha titkos. Még a feleség is rájött otthon azonnal. Igaz a kollegina férjének kellett egy kis idő, mire rájött.

Sokan megdöbbentek azon, hogy valaki csak így elhagy egy nőt, pár hónapos közös babával.

ápr. 12. 00:47
 5/9 anonim ***** válasza:
52%

"Mi zajlik az ilyen emberek fejêben?"

A tiédben? Irigység.

Semmi közöd hozzájuk.

Mivagy te? Erkölcscsősz?

2023 50.000 házasság 17.000 válás

Mi előz meg egy válást? Esetleg egy új kapcsolat?

Az élet ilyen. Sariát akarsz? Költözz Arábiába. Nekem jó itt.

A 7 fő bűn egyike az irigység. Neked megvan. Hogy állsz a többivel?

ápr. 12. 04:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
24%
Irigy Incel
ápr. 12. 04:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Sokan nem lépnek félre csak azért mert alkalma ninca es partner hozzá. Akik hűek is csak ezert..
ápr. 12. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
#5 Te normális vagy? Miért a megcsalás, paráznaság és az hogy elhagynak egy kisbabát, azért hogy új nővel d*ghasson az nem bűn? Gondolom te is vagy szerető vagy vagy csalsz és fáj az igazság. Egyáltalán nem normális csupán nemi vágy miatt ellenségként tekinteni arra, akit szerettél és undorító módon elárulni, csak azért, mert viszket odalent.
ápr. 12. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Es meg fel is pontoztak az 5ost...
ápr. 12. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!