Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért csak az a két opció van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csak az a két opció van az emberek fejében, hogy egyedül vagy rossz kapcsolatban?

Figyelt kérdés
A boldog kapcsolat nem cél már vagy mi?
2020. dec. 6. 23:38
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
85%

Inkább csak azok fejében látom ezt, akik semmilyen kapcsolatot nem tudnak összehozni vagy csak olyat, amit nem is igazán akarnak.

Minimális az, amikor valaki tényleg nem találja meg a számításait, de tudna kapcsolatot kialakítani.

2020. dec. 6. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%

Mert boldog kapcsolat 100-ből ha 5-6 van.

Én kb egyik ismerősöm helyében sem lennék kapcsolat szempontjából és ők vannak együtt. A többi meg elvált.

2020. dec. 6. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
95%

Cél, csak egyáltalán nem tűnik elérhetőnek.

Én pl. ha nagy ritkán, szó szerint szökőévente 1× belebotlok egy potenciális jelöltbe, az is úgy fest, hogy még csak a kölcsönös vonzalom, tehát a legalapabb alap sincs meg. Innentől kezdve miről beszélünk? Csak rossz lehet vagy pedig a szokásos, ezer éve tartó egyedüllét. A boldog kapcsolathoz nem elég a tipikus közhely, hogy dolgozni kell rajta. A nulladik lépés az, hogy találkozz a megfelelővel, hozzád illővel, "neked valóval". Na, ez nem szokott megvalósulni.

2020. dec. 6. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
83%

Célnak cél ja, ahogy a világbéke, a "jólét", a tisztességes bankárok, az előzékeny és "felhaszálóbarát" rendőrség, a tiszta nyilvános wc, a dolgos kisebbség, az önzetlen és visszafogott politikus vagy a fejlett és szakemberekkel bőségesen ellátott egészségügy.


Egyik sem reális elképzelés, vagyis ha meg is valósul annak nagyon kicsi az esélye és vért kell hozzá izzadnia. Na, ezt egy kapcsolat esetén kettővel lehet szorozni, mert oda-vissza vért kell izzadniuk, hogy tényleg jó legyen és ne csússzanak el semmin.


A másik klasszik a gyereknevelés amit szinte MINDENKI elcsesz. Millióból egy embernek vannak normális (nem "nagyjából normális" vagy olyan "elmegy" szintű, hanem ténylegesen támogató, egészségesen védelmező és barátságos) szülei. Ez meg is látszik azon, hogy szinte mindenki lelkibeteg, még azok is akik ezt vehemensen tagadják, mert ún. "helikopterszülei" voltak és nála csak a nárcisztikusság és a túlteljesítés a "probléma" amit valamiért a világunk elismer, így nem feltűnő a dolog.

2020. dec. 6. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
83%

Akkor szokták ezt mondani, ha valaki rossz kapcsolatban van, és azért nem mer kilépni belőle, mert fél az egyedülléttől. Erre tanácsolják az emberek, hogy egyedül is jobb, mint rossz kapcsolatban.

Úgy még sose hallottam ezt, hogy valaki azt állította volna, hogy csak rossz kapcsolat létezik. Mármint, nyilvánvalóan létezik jó kapcsolat :D

2020. dec. 6. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
95%

5.


Mondjuk egy idő után egyedül sem olyan nagyon jó. Nem rosszabb még úgy sem a "rossz kapcsolatnál", mert az alapvetően rombolja az ember lelkét, de a totális magány egy idő után elszigetelődéshez vezet ami egy ördögi kör "lefelé". Ez évek múltán jelentkezik csak, szóval aki csak emiatt nem mer egyedül lenni az nyugodtan próbálja meg, másfél-két évig fel sem fog tűnni, ha alapvetően szeret egyedül lenni valaki.

2020. dec. 6. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom miért írtad ezt le Edricus, én tisztában vagyok vele.

#5

2020. dec. 6. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
91%

7.


A jegyzőkönyv kedvéért, meg azoknak akik erre nem gondolnak, mert elveszi az eszüket néhány idétlen közhely.

2020. dec. 6. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
31%
Egyedül a legjobb és kapcsolatban a legrosszabb.
2020. dec. 7. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
94%
A válaszok között illene megnézni, hogy ki és hány kapcsolat után válaszol.
2020. dec. 7. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!