Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » A férjem három hónapja megcsal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férjem három hónapja megcsalt. Akik a megbocsátás mellett döntöttetek, mennyi idő kellett ahhoz, hogy ne állandóan a hűtlenség körül forogjanak a gondolataitok?

Figyelt kérdés

Mennyit tudtatok a megcsalás részleteiről? Nektek a dolgok átbeszélése segített vagy csak rosszabb volt?

Nagyjából mennyi idő telt el, mire helyreállt a lekibékétek?

41/n



ápr. 16. 07:29
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
100%

Félek, hogy a bizalom sokáig odalesz...

Arról nem is beszélve, lehet, csorba esett a női mivoltodban, identitástudatodban.

Ez nem 2 nap, nem 2 hét és nem is 2 hónap...

ápr. 16. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
45%
Amíg önmagamat felül nem vizsgáltam és ki nem derítettem mindent-és nem az elmondásból. Utána eldöntöttem kell-e még az illető vagy sem. Utána meg felépítettem újból a romokból mindent és nem bántam meg egy pillanatát sem, mert jobbat kaptam vissza mint ahogy az álmaimban szerettem volna. Ez egy amolyan ajándék odafentről annak aki valóban hisz. Csak üres romokat hagyni magad után, vagy romokból újjáépíteni való képesség-nem mindegy hogy lettél teremtve és mire.
ápr. 16. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
91%

Dehát ő maga mutatkozott be hogy neki ez belefér egy kapcsolatba hogy mashova logatja.

Ez nem hiba, hanem jellem kérdés.

Tehát ha te egyutt vagy ilyen jellemmel átvetted a felelősséget is hogy akarmit tesz még azert már csak magadat hibáztathatod őt nem. Ő már megmutatta ő milyen es te vállaltad azt hogy ilyennel vagy.

ápr. 16. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
79%
Kb magadba kell rendbe tenned hogy bevállalom hogy hűtlen görennyel vagyok vagy nem? Mert ha igen akkor szokj hozzá minek picsogsz. Te egy hűtlen görénnyel vagy. Nincs ezen mit ragozni. Emelt fővel viseld akkor.
ápr. 16. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 A kérdező kommentje:

Kedves 2-es hozzászóló. Köszönöm, hogy válaszoltál.

A megcsalás után állandó bennem a kérdés, hogy biztosan őszinte? Mindent elmondott? Úgy érzem jobb lenne, ha én magam győződnék meg a dolgok felől. Megkérdezhetem, hogy jártál utána?

ápr. 16. 08:13
 6/33 anonim ***** válasza:
5 Ahogy kellett, a titkokat nem kotyogjuk ki. Ha pl. van a "családodban egy "jellembajnok" húgod, aki az összes exednél bepróbálkozott akkor szerinted egy szép valódi családnál nem fog? ami sosem lesz neki meg míg él?
ápr. 16. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
85%
Nekem a nagybátyámat a felesége visszafogadta miután kikefélte magát egy csinos fiatal p!nával. Azóta gyakorlatilag minden nap balhé van,állandóan ezen rugózik az asszony hosszú évek óta. A legapróbb dolgok kapcsan is felhozza a témát,pl ha nem kér az ember repetát a levesből akkor "menjél a f$z$zopó qrvádhoz,az biztos jobbat csinál". Ha késett a vonat amivel épp utazott akkor "na biztos a f@$z$zopó qrvádnál voltál már megint". Meg ezek végtelen variációja,minden kapcsán. Egymást teszik tönkre teljesen. Ennek így semmi értelme csak hát az egzisztenciális kényszer nagy úr,a lakás közös,ha elválnának akkor egyikük se tudna új saját lakást venni.
ápr. 16. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
100%
Én nem nézném el még 5 gyerek mellett se.
ápr. 16. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
100%
Màr nem lenne a férjem
ápr. 16. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
23%
Elsősorban azt is mérlegelni kell hogy mi vitte rá a megcsalásra. Vmi hiányzott otthon? Mert ez sem mindegy, szerintem.
ápr. 16. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!