Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » A férjem három hónapja megcsal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férjem három hónapja megcsalt. Akik a megbocsátás mellett döntöttetek, mennyi idő kellett ahhoz, hogy ne állandóan a hűtlenség körül forogjanak a gondolataitok?

Figyelt kérdés

Mennyit tudtatok a megcsalás részleteiről? Nektek a dolgok átbeszélése segített vagy csak rosszabb volt?

Nagyjából mennyi idő telt el, mire helyreállt a lekibékétek?

41/n



ápr. 16. 07:29
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:
32%

Én a nők helyében azon gondolkoznék el, vajon miért ment félre a férjem. Pár tipp:

- érzelmi savanyú uborka voltam

- megvontam a szexet

- jégcsap királynő voltam

- szolgaként kezeltem

- csak apa szerepben láttam

- a szexet mint juti falatot használtam vele szemben

- állandóan stresszes voltam otthon


Persze, persze, azok a szemét férfiak csak megcsalni tudják a szent életű feleségeiket...

ápr. 16. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 anonim ***** válasza:
83%
Felmerul a kerdes, hogy amikor megbocsatsz neki, az valos megbocsatas, vagy sem. Utana jon a kovetkezo kerdes, hogy magadnak meg tudsz e bocsatani, hogy labtoelove fokozod le magad? Ez nem szokott az esetek tobbsegeben sikerulni. Amikor a sajat egodat bantalmazod vqgyberoszakolod meg, annak mindig sulyos koveykezmenyei vannak. Ja es a masik, hogy akkor a kapcsolatot is at kell minositeni a szeretetteljes kapcsolatbol erdekkapcsolatba. Majd azon veszitek eszre magatokat, hogy elkezditek az elet elvezese helyett a penz felhalmozni arra az esetre, hogyha rosszul alakulnak a dolgok. Ha egymas rovasara dugdossatok a penzeket az szep boldog kapcsolat lesz? Tudod te egyaltalan, hogy mire mondtal igent, amikor visszafogadtad? Ketlem.
ápr. 16. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 anonim ***** válasza:
37%

12. Alapvetően pár év elteltével a kapcsolatok átmennek érdekkapcsolatokba. Sőt, már az elején is, csak mindenki belemagyarázza hogy ő mennyire szerelmes. A férfiaknak az kell hogy legyen meleg otthon, kaja, és szex. Érdek. A nők meg valami intellektuális kant akarnak maguk mellett tudni, egy hős védelmezőt. Érdek.


Aztán idővel kiderül hogy a nő se nem érzéki, a szex nem érdekli, a pasi nem egy nagy kan, lusta, nem is védelmező. Ilyen egy átlag kapcsolat vagy házasság. Persze még ilyenkor is megmagyarázzák maguknak az emberek, hogy bizony az ő párjuk mennyire értékes, na meg a kapcsolatuk is. Ciki lenne bevallani hogy nulla az egész. A bátrabb fél elkezd nőzni/pasizni. Egészségére.

ápr. 16. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 anonim ***** válasza:
30%
A pénz miatt nem tudsz menni, igaz? Ahogy a 2-es sem. Hát ez van. Tudod, először saját karrier, egzisztencia, önálló élet, aztán ezután jöhet a férj. Nem az életem alapja címen, ha ő nincs, nem lenne hová mennem és hajléktalan lennék, meg a napi betevő falatot sem tudnám előteremteni.
ápr. 16. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 anonim ***** válasza:
78%
14-es látom nagyon nem nyugszol és ismét a nárcisztikus pszichopata tükrözési technikát használod. Ne magadból indulj ki, és ha magadból indulsz ki azt ne próbáld rám vezetni.
ápr. 16. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 anonim ***** válasza:
0%
mi az, hogy nem nyugszom? ebben a percben jöttem fel az oldalra most válaszoltam először a kérdésre. hu de morci vagy, tán megbántott valaki? Akkor ezek szerint te vagy 2-es. Ennyire sikerült betalálnom?
ápr. 16. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 anonim ***** válasza:
" ismét a nárcisztikus pszichopata tükrözési technikát használod." -Honnan a büdös francból veszed ezt, meg mi az, hogy ismét? Ha ezt csinálnám, visszatükrözném a viselkedést, modort, nyelvezetet, bármit csak azért, hogy IMPONÁLJAK neked, ez jelenti azt, amiről írtál. Mindezt egy anonim oldalon, ahol kb semmit nem láttam belőled. Legalább azokkal a fogalmakkal legyél már tisztában, amit próbálsz hozzám vágni.
ápr. 16. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 anonim ***** válasza:
16 Nem. Ennyire mellé mentél, mert a saját nyomorodat próbáltad rám vetíteni.Ami a tiéd és nem az enyém.
ápr. 16. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 anonim ***** válasza:
83%
Soha többé nem fogsz bízni benne. Valahányszor nélküled lesz valahol, mindig eszedbe fog jutni, hogy vajon most épp kivel mit csinál.
ápr. 16. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 anonim ***** válasza:
0%
19 Nagy tévedésben van.
ápr. 16. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!