Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » A férjem három hónapja megcsal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férjem három hónapja megcsalt. Akik a megbocsátás mellett döntöttetek, mennyi idő kellett ahhoz, hogy ne állandóan a hűtlenség körül forogjanak a gondolataitok?

Figyelt kérdés

Mennyit tudtatok a megcsalás részleteiről? Nektek a dolgok átbeszélése segített vagy csak rosszabb volt?

Nagyjából mennyi idő telt el, mire helyreállt a lekibékétek?

41/n



ápr. 16. 07:29
1 2 3 4
 31/33 anonim ***** válasza:
27%

30#

Én a 23,26 os vagyok. Nagyon köszönöm amit írtál, pontosan, szóról szóra ebben vagyunk a férjemmel. Szerettük egymást a megcsalás előtt is, de el kell ismernem sokkal mélyebb a kapcsolatunk azóta. Rengeteget fejlődött az elmúlt egy évben Ő is es a kapcsolatunk is, olyan dolgokat is megbeszélünk, amit előtte soha. Van hogy napokig nem kerül szóba, aztán megint jönnek bennem kérdések, türelemmel válaszol. Pedig pasiól van, szerintem neki nehezebb erről beszélni, de mintha érezné, hogy ezzel gyógyít engem. Mi az első évfordulón vagyunk most, es néha félek, hogy soha nem múlik a fájdalom, de most tényleg reményt adtál, hogy érdemes küzdeni.

ápr. 19. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 anonim ***** válasza:
34%
3 év. Mikor kiderült szétköltöztünk fél évre, utána újrakezdtük. Ma már nem gondolok erre, mert hiszek neki hogy nem csinálna még egy ilyen hülyeséget. Aztán meg ki tudja...
ápr. 19. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 anonim ***** válasza:

#23

Szívesen lefeküdnék veled

ápr. 24. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!