Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Érettebb férfiakat mi motivált...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érettebb férfiakat mi motivált a félrelépésre? Hogyan történt?

Figyelt kérdés

Mi volt a gond otthon és miben jelentett megoldást esetleg egy új partner?

Együtt maradtatok a feleséggel? A szeretővel meddig tartott a viszony?


ápr. 16. 23:44
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
86%
Én férfiként évekig próbálkoztam minden lehetséges helyen, persze sikertelenül. Engem a szexmentes házasság hajt ebbe a dologba. Én mindent megtettem hogy ne így legyen, de hiába. Válni nem szeretnék több oknál fogva sem, teljesen értelmetlen dolognak látom, előre semmit sem vinne, ellenben egy totális leégés lenne anyagilag. Egy 40+-os elvált átlagos férfi meg a kutyának sem kell gyerekkel. Szétnéztem a társkeresőkön is, totál kudarc volt, pedig 40 feletti, gyerekkel rendelkező nőknek írtam. Semmi, totál kudarc. Szóval így legalább nem egy fél lakás árából kellene venni egy 15 négyzetméteres lyukat, meg gyerektartást fizetni, meg 2 hetente látni a gyerekemet. A sötét szobába meg szakállat növeszteni és befonni a szemöldököm, aztán várni hogy mikor kapcsolják le a villanyt.
ápr. 17. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
77%

Nekem két félrelépésem volt, az elsőnek nem volt magyarázata. Balaton mellett voltunk egy haver legénybúcsúján és ott ismerkedtem meg a nővel, nagyon bejött nekem és életem egyik legjobb szexuális élményét vele éltem át, következő nap felszívódott, még a nevét sem tudtam. Aztán elkezdtem kérdezősködni, tudtam a rendszámát mert az ő bérelte a szállást, kiderült hogy ő is férjes asszony volt. A másik eset viszont direkt volt, a feleségemmel összekaptunk valami piszlicsáré dolgon amit ő hetekig felemlegetett és folyamatosan zrikált vele, kb 3 hónapig külön is aludtunk. A munkahelyen volt egy nő kolléga aki többször is flörtölt velem de mindig leráztam, mondtam neki, hogy most óriási igényem lenne egy jó dugásra, nem kellett neki kétszer mondani. A feleségem azért hagyta abba játszadozást mert szerintem érezte rajtam, hogy ezzel nem ért célt és utána úgy viselkedett mintha semmi nem történt volna.

46F

ápr. 17. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
75%

Kíváncsiság, tapasztalatszerzés, és új élmények keresése. Sokszor unalomba fullad a házasélet, mégha van is szex, az is mindig ugyanolyan, ha a partner nem hajlandó újdonságokra. Így máshol kell megszerezni az új élményt.

Ettől még szeretheted a gyerekeket ugyanúgy, és ahogy már írták, értelmetlen a különválás.

ápr. 17. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
70%

Én azt látom hogy jelenleg mindig a férjeket vádolják, de aztán kiderül hogy mindig van okuk.


Rendszeresen azt olvasom hogy a férjek 100%-a lusta, nem segít, sört iszik és büfög, a gyerekkel nem foglalkozik, otthon csak döglik.


Én pl. egyáltalán nem iszom, két helyen dolgozom, 90%-ban én főzök, takarítok, intézem az ügyeket, minden szakmunkát elvégzek a házon, a kertet én csinálom. Diplomás vagyok, kérdezek, válaszolok, érdeklődök, meghallgatok. Aktív vagyok, ügyes vagyok, sportolok, adok magamra. Nekem van fantáziám, végtelen türelmem.


Akkor hogy van az, hogy nem érek otthon többet mint egy alkesz munkanélküli? Vagy felteszem úgy a kérdést, hogy a nők miért kényelmesednek bele abba, ha mindenük megvan, az életük extra kényelmes és probléma mentes? Vagy úgy kérdezem, hogy a nők miért nem tisztelik azokat, akik hűséges társuk? Vagy előbb meg kell tapasztalniuk hogy a jelenlegi életük mennyire jó volt ahhoz képest, mint amikor elveszítik az "unalmas" férjüket?

ápr. 17. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
59%

4

Te tiszteled a párod?

Miért altalanositasz? A Nők, A férfiak. Te és a feleséged.

ápr. 17. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
35%

5. 😆 Olvass bele kérdésekbe, válaszokba. Én csak reagálok. Ha már mindig, mindenhol kizárólag a férfitársadalom a hibás mindenért, akkor meg van a jogom az általánosításhoz.


Igen, tisztelem mint embert, de ennyi. A mérleg nyelve nem középen áll, így én is csak annyit dobok a serpenyőbe amennyit ő. Érzelmekről beszélek.

ápr. 17. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
28%
Azert vannak hibaztatva mert elvegre megteszik. Problemakat lehet megoldani vagy ha veszett ugy akkor kulon menni, de nem megyunk mast dugni csak azert hogy levezessuk a feszultseget mikozben ott van meg a parod.
ápr. 17. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Aki lepontozgat, fejezze be. Az, hogy nem ért egyet esetleg, nem jelenti azt, hogy a kérdésemre nem hasznos az adott válasz.
ápr. 17. 12:35
 9/12 anonim ***** válasza:
72%
6-os válaszoló érdekes meglátás, mert pont hogy a nők vannak mindenért hibáztatva….nem mondom, mert van amiben igen a nők a rosszak, viszont facen, instan, tiktokon, cikkekben, kommentek között 90%ban mindig a nőket hibáztatják. A férfiak meg mindig okot keresnek, hogy a nőkre fogják. Jaj volt okom megcsalni…..ez is tipikusan olyan, hogy a férfi követi el a megcsalást, de kiakarja magát vágni hogy a másik legyen a felelős. Attól, hogy szar a házasságod vagy unalmas, vagy mittom én nem kell még megcsalni a másikat….nos igen ez a férfi hibája.
ápr. 18. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
9. Teljesen mindegy ki a felelős. Nincs szex, ezért erre kell megoldást találni. Ha a feleség miatt, akkor neki nem mindegy? Nem neki kell szenvedni esténként, a férjének meg jó. Ilyenkor tényleg nem értem mi a probléma!
ápr. 19. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!