Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » A hölgy, akivel ismerkedem,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A hölgy, akivel ismerkedem, megcsalta a házassága utolsó hónapjaiban a férjét. Elmondása szerint már nem szerették egymást, viszont ezek a félrelépések azelőtt történtek, hogy kimondták volna a férjével, hogy vége. Bíznátok benne? Bővebben lent.

Figyelt kérdés

Már az első randinkon elmondta nekem, hogy félrelépett a házasságuk utolsó hónapjaiban, mondván, hogy már csak lakótársakként éltek egy házban a férjével. Azóta külön is költözött, most egyedül él. Nekem az nem szimpatikus ebben, hogy már azelőtt rendszeresen összejárt mással, hogy kimondták volna a férjével, hogy vége. Azt mondta, hogy megbánta ezt, hibázott és először szakítani kellett volna a férjével, mielőtt mással elkezd keverni.

Mégis attól félek, ha összejövök vele és a mi kapcsolatunkban is lesznek hullámvölgyek, akkor engem is meg fog csalni. Szerintetek jogos a félelmem? Ennek ellenére összejönnétek vele?



2023. ápr. 14. 20:04
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
90%
Jogos a félelmed, benne van a pakliban. Tudsz jobbat?
2023. ápr. 14. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
73%
Liánozós lehet.
2023. ápr. 14. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
59%
Én tovább nem ismerkednék vele.
2023. ápr. 14. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
86%
Az én volt feleségem is ilyeneket mondhatott annak, aki miatt elhagyott. Igaza volt végülis, nem volt már szex, mert elutasított mindig és állandóan vitatkozott. Lehet, hogy ő már csak lakótársként tekintett rám, én csak úgy gondoltam, hogy ez egy mélypont és innen már csak felelé megy majd. Sajnos kimondva csak akkor lett, amikor a már rég össze járt az utódommal. Hidegzuhanyként ért a dolog. Az említett nőt pedig azóta se tartom ilyen szempontból nagyra, egy normális ember először lezárja a dolgokat, aztán nyit másfelé, szerintem.
2023. ápr. 14. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
83%
Elmondta ezt első randin. Ennél nagyobb jelet mit vársz, hogy felfogta, hogy elb.szta? Én nem ítélem el, ott és akkor ennyi telt tőle, de az emberek fejlődnek. Azt csak te tudod eldönteni, h bevállalod-e a kockázatot.
2023. ápr. 14. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
75%

Kérdező, te tökéletes vagy? Te soha nem hibáztál?


Nem védem az illető nőt-ezt hozzá teszem, hiszen mindenki megfizet minden cselekedetéért, ki előbb-ki utóbb-de nem tudhatod, hogy mit miért tesz, mi van mögötte, azon túl, hogy te nem normális módón közelited meg az illetőt. Egy normálsi illető előbb megismeri mint ember, és utána dönti el, hogy felelőséggel felvállalja-e mint kapcsolatot vagy sem.


Ismered ugye: "Az vesse rá az első követ"...

2023. ápr. 14. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 A kérdező kommentje:

6-os: de, hibáztam. Viszont soha nem d.gtam félre a kapcsolataim alatt, akármennyire is haldoklott már a dolog.


Azóta többször is találkoztunk, órákig beszéltünk telefonon és megvan a kémia köztünk, nagyon odavagyunk egymásért, csak bennem megvan a félelem. Fogadkozott, hogy velem nem csinálná ezt, mert alapjaiban más, ami köztünk elkezdett kialakulni és tőlem már most több kedvességet, figyelmet, gyengédséget kapott, mint amit a férjétől 10 év alatt. Azt mondta, hogy eszébe sincs félrelépni és tanult az előzőből. Ez jól is hangzik, de mi van, ha 3 év múlva mégis jön egy nálam jobb és a hátam mögött k.félget vele?

2023. ápr. 14. 21:24
 8/30 anonim ***** válasza:
100%

6 vagyok: Nézd, én őszintén szólva ilyen távlati nézőpontból azt gondolom, hogy hagyjátok ezt, de légyszi ne hagyd ki a számításból azt, hogy én is egy elfogult, a saját tapasztalataiból táplálkozó ember vagyok.


Benned már most ott van a félsz jogosan, van egy alap mércéd, ami adott, hiszen sosem léptél meg ilyen dolgot az elmúlt x év alatt, mert számodra nagy jelentősége van. Nekem az a személyes hitvallásom, hogy mindennek fejlődésre ösztönző oka van, te nem érdemled azt, hogy ilyen kételyekkel menj bele egy kapcsolatba, neki pedig meg kell fizetnie az őszintétlenségének az árát. Más szempontból nézve lehet, hogy neked arra van szükséged, hogy megtanuld elfogadni az embereket úgy, ahogy vannak, neki pedig vezekelnie kell. Ezt tényleg senki nem tudhatja rajtatok kívül. Ha azt érzed, hogy túl tudsz lépni ezen, próbáld meg. Ez az a pont, amin túl neked kell megfontolni a dolgokat.

2023. ápr. 14. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
100%
Ja, az 5 vagyok. :D Nem baj, a véleményem tartom.
2023. ápr. 14. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
82%

7 "de mi van, ha 3 év múlva mégis jön egy nálam jobb"


Mindenkinél van jobb, és mindenkinek jön a kisértés csak az a nem mindegy mennyit tettél bele a kapcsolatban, mennyire tudtad jól (valóban jól és pótólhatatlanul) szeretni a másik embert. Mennyire tudtál valódi társa lenni jóban-rosszban, mennyire tudtál te otthont nyujtani számára. Mennyire tudtál valódi társa lenni. Ez a nem mindegy.


A sült galambra mindenki tátja a száját, de ahhoz, hogy mmeg is tudd enni, jól el kell készíteni. Elkészíteni meg csak az tudja, akinek a kezében van a galamb.

2023. ápr. 14. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!