Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Miért ajnározza sok szerető...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ajnározza sok szerető magát ?

Figyelt kérdés

Miért hiszik azt hogy őket minden alól fel lehet menteni, ok jó emberek és aki nem csalja szana szét a párját az jókislány/jókisfiú?


Tényleg eljutottunk erre a szintre is, hogy aki szerető az menő, a normális meg már normálatlan?



ápr. 22. 08:55
 1/9 anonim ***** válasza:
70%
Mert ilyen idióta okosságokat olvasgatnak miszerint így kell élni meg önmagát kell szeresse. Miközben az a gáz hogy az ilyen már amúgyis túlságosan szerette önmagát, nem kell még háromszor annyira mert már az eredeti is sok volt. Ez azoknak szólna hogy szeressék önmagukat akik eredetileg nem szerették annyira, nem azoknak akik már úgy születtek hogy csak saját magukat imádják mindenkin átlépve és ezeknek a könyveknek a hatására még azt is hiszik hogy ők vannak ezzel igazolva. Közben csak annyira sötétek hogy nem fogják fel hogy ez nem nekik szól, nekik éppen visszafele kellene venni az önimádatból.
ápr. 22. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Őket is ugyanúgy odébb hajintják előbb utóbb!
ápr. 22. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
19%

Én voltam tudtom nélkül szerető, és amikor kiderült minden, akarva akaratlanul magasabb pozícióban éreztem magam mint a feleség. Nem azt mondom, hogy menő, de ha van "nyertese" a triónak akkor szerintem a szerető az. Hiszen minden ilyen kapcsolat abból indul, hogy otthon az asszony nem elég, és a férfi kockáztatja a házasságát egy olyan dologért, amit megkap valaki mástól és értékes is számára.

Ha boldogságról van szó, ott nyilván a feleség nyer. Mikor kiderült nálunk is, akkor hihetetlenül féltékeny és irigy voltam, hogy végig volt egy nő aki megkapta tőle mindazt a hétköznapi életet, amit én akartam... De igazából minden érzelemtől eltekintve a megcsaló fél egy hulladék ember, tehát nincs is min veszekedni. A szerető járt a legjobban mert megkapták egymásból a legjobbat, igaz minimum szinten, de a felszarvazott nyilván a feleség. Ő esik nagyobbat minden szempontból. Tehát ez nem verseny, sem semmi egyéb, de tapasztalat alapján (bár ne lenne ilyen tapasztalatom), szeretőnek lenni kevésbé megalázó. Ha szándékos akkor viszont elítélendő, szélesebb körben már. De ha a 3 szerepet kell nézni, akkor ő az, aki emeltebb fővel tud továbbmenni... Szerintem.

A mi esetünkben is a feleség bekattant utána, pedig én biztosan jobban szerettem azt a férfit mint ő valaha. De mégis ő tőle jöttek a véletlen értesítések mert folyton a közösségi médiáimon lógott, hülye idézeteket osztogatott meg, ismerősöknek folyton rólam beszélt, és irogatott nekem gusztustalan, fenyegető leveleket. Neki volt nagyobb a kudarc. Nekem is fájt érzelmileg, de nem volt mit megemésztenem, mert nem kaptam annyit abból a férfiból, tehát 3 napnyi sírás után már jött is az őszinte nevetés, főleg a káröröm.


Szóval nem, nem menő, de a legkevesebbet veszít.

ápr. 22. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
De hát itt fényezik magukat hogy nekik mindent lehet és ez ETIKUS. :)
ápr. 23. 08:31
 5/9 A kérdező kommentje:

3. Azért az utolsó mondat elárulja mennyire undorító ember vagy, azzal a férfivel együtt. 😆😁🫣

Bocsi, férfinek nevezett gerinctelen valami. :)

ápr. 23. 08:33
 6/9 anonim ***** válasza:
66%

#3 Hát, ez nagyon öntelt és ellenszenves duma.

Talán pont azért voltál szerető, mert csak szexre vagy alkalmas?

ápr. 25. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
6. Szerintem is :)
ápr. 25. 10:24
 8/9 anonim ***** válasza:
0%

#3 vagyok.


Kérdeztél valamit kérdező, én elolvastam és válaszoltam. Ahelyett hogy megköszönnéd kb még belém állsz 😃 pedig csak a saját nézőpontomat írtam le, én nem kötöttem bele senkibe. De ha nem vagy kíváncsi egy SZERETŐ tapasztalatára és véleményére, akkor nem értem a kérdés kiírást, akkor beszéljétek meg egymás között ti, akik sosem voltatok azok, hátha megváltjátok egymást gondolataitokkal. Igen nyilván kevés vagyok és csak szexre vagyok jó, izzé... Biztos prostituált is vagyok, mi van még... Komolytalan vagyok, egy cafka. Valószínű!

ápr. 27. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

8. Csak ne legyél beképzelt, hanem inkább alázatos. Mondjuk az hozott tulajdonság.



Nekem is lehetne 100 pasim, de nem ajnározom magam itt.



Azóta sem tudom miért csinálják, csak fényezted itt magad. :)

ápr. 27. 14:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!