Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Felül tudom múlni a feleségét...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Felül tudom múlni a feleségét érzelmileg?

Figyelt kérdés

Ha jól érzi magát velem is alapvetően, kedveli a társaságom vonzódik is, saját lakásom van ahova bármikor jöhet, velem is tud fozocskezni sorozatot nézni pihenni. Ergo itt is otthonosan érezheti magát.

Itt a kérdésem nem az hogy akkor váljon el aztjojjon mert tudom nem ilyen egyszerű ez. Csak szimplán ha 2 helyre megy haza és velem is jolerzi magát előfordulhat e h érzelmileg hozzám jobban áll?



ápr. 18. 15:09
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
100%

Ne álmodozz. Oda fog éppen menni, ahol az adott pillanatban a legtöbbet fogja kapni, kizárólag a saját érdeke miatt.

Ha ilyen az ember, akkor elmondom mi lesz: elmegy hozzád, elpanaszolja, hogy milyen sz*r neki otthon, a felesége sz*r alak és csalja. Te el is hiszed neki és mindent megteszel, hogy kirángasd ebből a helyzetéből, hogy megmentsd.

Emberünk hazamegy, a feleségével éli világát, neki is hazudik egy sort.

Jön valami veszekedés otthon, szalad hozzád. Neked legyen egy rossz napod, vagy akármi, akkor már mindjárt így meg úgy szereti a feleségét.

ápr. 18. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
87%
Már megint te???
ápr. 18. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
100%
Miért nem kérdezed meg őt? ^^
ápr. 18. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
100%

Felül tudod, persze. Aztán majd jön egy nő, aki téged múl felül, utána majd írhatod ki a kérdést, miért hagytak el téged is. Jól jegyezd meg, aki belemegy egy megcsalós szeretői kapcsolatba, az majd melletted is ugyan úgy beleugrik mással.

Bár ahogy elnézem, neked is pont hasonló az értékrended.

ápr. 18. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
100%

Én csak azt nem értem hogyha nem akarod, hogy elváljon, neked ígyis jó akkor miért akarod, hogy kötődjön hozzád érzelmileg? Hogyan állna hozzád érzelmileg közelebb amikor te csak egy pótlék vagy számára? Ami hiányzik neki a feleségből azt tőled veszi el.

Tök boldogtalan mint te is az vagy, sőt a feleség is az.

Nem is értem, hogy egy szeretői visszony hogyan tarthat érzelmileg előbbre.

ápr. 18. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 A kérdező kommentje:
5 os, ha elég minőségi időt tol együtt az ember szerintem kialakulását érzelem. És képet erősebb mint a feleség felé. Lehet jobban eltud hulyulni jint a feleseggel, torodobb jobb beszélgető partner.
ápr. 18. 16:00
 7/27 anonim ***** válasza:
100%
Majd akkor fogod felülmúlni érzelmileg, ha otthon borítja a bilit, válik és elvesz téged. Bár akkor meg idővel majd téged fog felülmúlni valaki, mert az ilyen embertípusnak, mint az említett díszpéldány, mindig kell majd valami új és izgalmas.
ápr. 18. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
100%
#7 sőt, még akkor sem. Értem szakítottak anno (nem mentem bele a szeretői viszonyba), majd otthagyott engem is másért egy újszülött babával.
ápr. 18. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
100%

#6:


Ha te neked kérdést kellett kiírnod, hogy vajon úgy van-e/lesz-e akkor te magad se bízol benne! Persze elhitetted magaddal, hogy te sokkal jobb fej vagy, nemcsak szexre használ ingyen mint egy kurwát, de mélyen legbelül tudod nagyon jól, hogy az az igazság.


Nyugodtan hagyj használgasson téged tovább és ha a feleség tud róla/rájön de vele van/marad az az ő baja mint a tiéd ha folytatod a viszonyt.

Kizárólag a csalfa férj jár jól, két pina akad neki, vagy egy a szexre, újdonságra, míg a másik főzésre, az a biztos pont.

Ti tudjátok. Én bele se mentem volna, de ha már annyira bizonytalan lennék, inkább boldogtalan mint fordítva akkor befejezném a románcot.

ápr. 18. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
62%
Ő neki a nagy ő.
ápr. 18. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!