Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Ha több éves viszonyotok van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha több éves viszonyotok van mitől működik? És ha működik miért nem vagytok szerelmesek?

Figyelt kérdés

máj. 26. 16:20
 1/5 anonim ***** válasza:
43%
9 éve tart a "viszonyom" és attól működik, hogy már a legelején megbeszéltük a feltételeket és meghúztuk a határokat. Nem kapcsolatot, nem élettársat és nem szerelmet kerestünk, így soha nem az volt a cél, hogy bármi komolyat építsünk. Mindketten házasok vagyunk, a házastársaink tudtával és örömteli beleegyezésével vagyunk jelen egymás életében.
máj. 26. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Bár én nem voltam még szerető, de a családban volt ilyen eset. 60 év feletti házasokról van szó (40 éve házasok) a nő 30 éve tartja ugyanazt a szeretőt. Néhány éve lebuktak, mert a férj kapott egy fülest valakitől és napközben "hazaugrott", az ágyban találta őket. Lett jó nagy balhé, de kibékültek, a nő azóta is összejár a fickóval, csak már nem viszi fel magukhoz, máshol szeretősdiznek. Úgy tudom, náluk az a helyzet, hogy a házaspár a vagyon miatt nem akar válni, a szerető fél pedig házas és neki pont jó így, hogy van valaki szexre, de semmi több.
máj. 28. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
83%
#1-es: szóval a te házastársad és az ő házastársa is tud a dologról? A házasságban ettől függetlenül boldogok vagytok, vagy csak "kényszerből" vagytok együtt? Ne haragudj, hogy ilyeneket kérdezek, csak mivel érintett vagyok hasonló helyzetben, így érdekel, hogy másnál hogyan működik ez. Azt írod, hogy a házastársaitok örömteli beleegyezésével, de a házastársad és az ő házastársa ezt hogy éli meg? Nekik is van valakijük?
máj. 28. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
48%
#1-es vagyok. Etikusan non-monogám házasságban vagyunk. Mindannyiunk számára fontos, hogy szabadon alakíthatunk ki és élhetünk meg kapcsolatokat másokkal. Senki nincs semmiben korlátozva, senkire nincs semmi ráerőltetve, nincs titkolózás, sunnyogás, sem hazudozás. A férjemnek most nincs senkije, de voltak más kapcsolatai és, ha szeretne, akkor természetesen lehetne. A másik házastársnak hosszú évek óta van egy másik partnere is.
máj. 28. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
#4: köszönöm szépen!
máj. 29. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!