Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Ti mennétek ha a csajotokról...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mennétek ha a csajotokról kiderülne hogy egy éve kúrva?

Figyelt kérdés

2éve együtt, első évben minden ok, aztán 2. évben a kisasszony kitalálta hogy kimegy Londonba dolgozni. Sok mindent nem tudtam róla, 2havonta 1 találkoztunk,persze hogy hittem neki mindenben. Majd gondoltam egyet,kijöttem én is,és kiderült nem kicsi nyomozgatás után hogy a kisasszony mióta kint van a testével keresi a kenyerét szimpla bentlakásos kúrvaként. Kb 3. szembesités után volt hajlandó vallani,addig folyton hazudott. Jelenleg is ezt csinálja és esze ágában sincs abba hagyni.


Mindettől függetlenül velem jól bánik,és vallja hogy szeret! Bár kérdés mindezek után szabad e egy szavát is elhinni és nem csak a bőrét félti hogy ki ne tudódjon?!


A kellő megérdemelt büntetést keresem számára!!!!!!!!!!



2012. márc. 12. 12:32
1 2 3 4 5
 1/45 anonim ***** válasza:
89%
Elég büntetés az ha otthagyod. Méltóság ember!
2012. márc. 12. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/45 anonim ***** válasza:
87%

hagyd ott a francba,az ilyenekre rá se néznék.rosszab mint ha megcsalt volna.sokkal rosszab.Én ugy otthagynám hogy csak na

20F

2012. márc. 12. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/45 anonim ***** válasza:
76%
fog még az élettől pofonokat kapni, ne izgulj...hagyd ott, nem érdemes vele foglalkozni.
2012. márc. 12. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/45 anonim ***** válasza:
82%

Bűntetést?

K*rvaként dolgozik,szerinted van olyan dolog,amivel őt bűntetni lehetne?Nem hiszem.


Menj szépen messze tőle és ne keresd többet a társaság.Lépj tovább.Ennyi.

2012. márc. 12. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/45 anonim ***** válasza:
70%
hagyd ott azt a nagylukút,te szerencsétlen balfék és gyere haza !!!! várunk itthon !!!!! sajnállak,de ez offffff
2012. márc. 12. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/45 anonim ***** válasza:
30%

Ez is egy munka, veled van emellett, azért nem mondta el neked, mert szégyellte előtted, hogy ezt csinálja, most meg már nem, hogy tudod a titkát... Ha a szexben sem szenvedsz hiányt akkor mi a gond? Ha nem akarsz vele lenni emiatt akkor szakíts, de tiszteld annyira, hogy nem alázod meg legalább...


Ha nagyon büntetni akarod, akkor büntesd meg az ágyban:)

2012. márc. 12. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/45 anonim ***** válasza:
60%
hagyd ott a csajt a p!csába, de ha van eszed ne gyere vissza ebbe a tré országba:S sok szerencsét
2012. márc. 12. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/45 anonim ***** válasza:
79%

Szexelj vele egy utolsót (persze nehézvegyvédelmi GUMIruháBAN), és utána váratlanul FIZESD KI!


Ennyi... F22

2012. márc. 12. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/45 anonim ***** válasza:
69%
Most komolyan, a nőd pénzért kefél, kitudja már hány csöves angol végig ment rajta, és te még kérdést írsz ki a gyakorira, hogy mivel büntesd?
2012. márc. 12. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/45 anonim ***** válasza:
50%

Ma 12:56

Teljesen igazad van én is ezt csinálnám!

Fizesd ki és hagyd ott a francba.

2012. márc. 12. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!