Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Ti mennétek ha a csajotokról...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mennétek ha a csajotokról kiderülne hogy egy éve kúrva?

Figyelt kérdés

2éve együtt, első évben minden ok, aztán 2. évben a kisasszony kitalálta hogy kimegy Londonba dolgozni. Sok mindent nem tudtam róla, 2havonta 1 találkoztunk,persze hogy hittem neki mindenben. Majd gondoltam egyet,kijöttem én is,és kiderült nem kicsi nyomozgatás után hogy a kisasszony mióta kint van a testével keresi a kenyerét szimpla bentlakásos kúrvaként. Kb 3. szembesités után volt hajlandó vallani,addig folyton hazudott. Jelenleg is ezt csinálja és esze ágában sincs abba hagyni.


Mindettől függetlenül velem jól bánik,és vallja hogy szeret! Bár kérdés mindezek után szabad e egy szavát is elhinni és nem csak a bőrét félti hogy ki ne tudódjon?!


A kellő megérdemelt büntetést keresem számára!!!!!!!!!!



2012. márc. 12. 12:32
1 2 3 4 5
 41/45 anonim ***** válasza:
nök szeretnek baszni meg a pénzt is.
2015. okt. 9. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/45 bnagyreka9 válasza:
Most találtam rá erre a kérdésre. Véleményt màr nem fogok érni, mert minek!? De érdekelne, hogyan is döntöttél ès mi lett a vége!!??
2016. jan. 8. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/45 anonim ***** válasza:
Lehet öngyilok lett vagy a böriben ül ,mert megbüntette a qrvát.
2016. febr. 5. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/45 anonim ***** válasza:
100%

Én nem ertem a kommentelöket,ezek a férfiak akik ide írtak nagy valoszínűleg legalább egy kurvánál jártak ha nem többnél.

Kérdem én ti mitől vagytok jobbak a hölgynél,hát semmivel ,orba szájba lefekszetek minden egyes lányal aki csak az utatokba jön akor ennyi erővel ti is ilyenek vagytok.

26 éves szűz lány vagyok soha nem voltam még fiúval még is eltudom fogadni ezt az egészet,és ti aki nagyvaloszínűleg egyik prostirol jártok a másikra vagy fűvel fával lefekszetek ,ti itélkeztek,ez érdekes,és egyben szomorú is.:(

2020. jún. 27. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/45 anonim válasza:
Te se sokáig leszel szűz, utolsó
2021. dec. 7. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!