Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Ti mennétek ha a csajotokról...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mennétek ha a csajotokról kiderülne hogy egy éve kúrva?

Figyelt kérdés

2éve együtt, első évben minden ok, aztán 2. évben a kisasszony kitalálta hogy kimegy Londonba dolgozni. Sok mindent nem tudtam róla, 2havonta 1 találkoztunk,persze hogy hittem neki mindenben. Majd gondoltam egyet,kijöttem én is,és kiderült nem kicsi nyomozgatás után hogy a kisasszony mióta kint van a testével keresi a kenyerét szimpla bentlakásos kúrvaként. Kb 3. szembesités után volt hajlandó vallani,addig folyton hazudott. Jelenleg is ezt csinálja és esze ágában sincs abba hagyni.


Mindettől függetlenül velem jól bánik,és vallja hogy szeret! Bár kérdés mindezek után szabad e egy szavát is elhinni és nem csak a bőrét félti hogy ki ne tudódjon?!


A kellő megérdemelt büntetést keresem számára!!!!!!!!!!



2012. márc. 12. 12:32
1 2 3 4 5
 21/45 anonim ***** válasza:
90%
Szakítanék. Egyszerű. Nem járok ilyenekkel.
2012. ápr. 26. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/45 anonim ***** válasza:
69%
mit kell ezen gondolkodni?én szivem szerint az összes ribanccal végeznék,de legalábbis kirúgnám a francba.vagy vállald,hogy aidses leszel.ekkora hülyét!!!
2012. ápr. 28. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/45 Szandikaaa válasza:
60%

Semmivel sem ér többet az a férfi egy k*rvától aki képes fizetni a sexért csak azért hogy élvezzen egy olyan lyukat amit agyon dugtak már előtte ápolt/ápolatlan emberkék :D

sőőt azt kell hogy mondjam hogy ebben szituban a pasik azok akik kifejezetten röhejesek :D a k*rvát értem ebből él de a pasinak mi a haszon ? egy elhasznált lyukban ?!: D viiccc ( elnézést ha úgy tűnt lenézném azokat akik ebből élnek! nincs velük semmi bajom és ugyan olyan embernek tekintem őket mint bárki mást )

2012. jún. 7. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/45 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem mindkét fél nagyon undorító. Lehet, hogy sok pénzt lehet keresni a k*rválkodással, de 1. inkább ne legyen lusta normális munkát végezni 2. semmi se ér annyit, hogy minden emberi méltóságból kivetkőzzön valaki.
2012. jún. 7. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/45 anonim ***** válasza:
25%

Időpont ma 00:46-

még elnézést is kérsz azoktól a mocskos alja férgektől?!a torkukat is el kéne vágni,nemhogy elnézést kérni tőlük!én értem,hogy szar ez az ország,de egy nő azért csak talál valami normális munkát.

2012. jún. 7. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/45 xywq válasza:
32%
Munkaként fogd fel, melyért fizetést kap. S normális esetben senki sem viszi haza a munkáját, ill. annak problémáit... Ráadásul nem egy útszéli szerencsétlenség -gondolom. Egy kulturált helyen pedig van annyi ész, hogy védekezik az ember. A saját érdekében mindenképpen. A luxusprostikat pedig jól megfizetik, s abban nyugodt lehetsz, hogy nem "angol csövesek" járnak hozzá, hanem igényes üzletemberek. Inkább légy rá büszke, hogy No1 csajod van! Ráadásul nem akar rajtad élősködni, hanem tesz azért (a lehetőségeihez képest és a maga módján), hogy mielőbb megteremtse mindazt, amire szüksége/tek lehet egy nyugodtabb, anyagilag biztonságosabb (közös)élethez... És igen, jobb, ha kint maradsz vele és támogatod - ha szereted. És, ha ő azt mondja, hogy szeret téged, akkor pedig higgy neki és bízz benne, különben itthon nyomoroghatsz egy másikkal, akinek nincs semmije, és rajtad fog élősködni...
2014. jan. 27. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/45 xywq válasza:
5%
Az előbb úgy értettem, hogy a munka és a magánélet teljes mértékben szétválasztható, sőt, ebben az esetben mindenképpen szét kell választani a kettőt! Szóval a csaj dolgozik és jó fizetést kap érte. Ennyi. Nem kell túlbonyolítani!
2014. jan. 27. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/45 anonim ***** válasza:

Ó dehogynem hazaviszi :) Amikor napi 5 londoni niggat lekell cidáznia... Ugyanis hiába szexelnek gumival, attól még az orált általában gumi nélkül szokták. Ha egy apró kis seb is van az ínyén, már el is kapta az AIDS-et. Plusz bármilyen testnedv átkerülhet rá. Gombás fertőzés, rühatka (csak mondom, több helyen olvastam, hogy a mai rühatka fertőzéseknél olyan ellenálló atkafaj fejlődött ki, amely a Novoscabin kezelésnek is ellenáll, és akár fél évig is alagútakat rághat a bőröd alatt...) Ez ellen nem véd az óvszer sem.


Szóval simán hazaviheti a munkát, paraziták, nemi betegségek stb formájában ;) Még ha nem is akarja :P

Főleg az angol lepukkant munkások végigjárják nap, mint nap... ők nem nagyon válogathatnak ám...

2014. jan. 27. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/45 anonim ***** válasza:
79%

Nonpluszultra érv pedig, hogy mi van ha komolyan kezded majd gondolni? Mi van ha családot szeretnétek tervezni? Mi van ha szeretnéd, hogy abbahagyja...


Szerinted hazajön, otthagyja az "állását", ahol 1000 fontokat keresett naponta, és majd keres valami ultrasz*r munkát, kap egy minimálbért... szerinted elég lesz neki ez az életszínvonal? Még ha atom válallkozó vagy, akkor se tudod neki biztosítani a londoni luxus életmódot. Ebből nem lehet kiszállni, öreg...

2014. jan. 27. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/45 anonim válasza:
már jártam ilyen cipőbe kicsit durvábban de meg kell értetned vele ,hogy igen is ennyi szörnyűség mellett amit el kell viselned anyagilag támogasson az ilyen nővel ne is beszélj normálisan sokkal inkább dominánsabban mivel rövid időn belül elég aszexuális nézetük lesz és sokkal inkább a vágy dominál majd mint az érzelem ebből adódóan meg az emberi érzelmek is megváltoznak úgy ,hogy fogd kezedbe a tökeid ha szeret úgy is megtesz majd bármit ha nem palira vesz!
2014. jún. 5. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!