Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » A megcsalás mindig kiderül?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A megcsalás mindig kiderül?

Figyelt kérdés

Őszintén, én nem ítélkezem senki fölött, nem ilyen irányú a kérdésem, csak kíváncsi vagyok, hogy volt-e már úgy valaki, hogy hetekig/hónapokig/évekig csalta a barátnőjét/barátját/házastársát és nem bukott le, de még csak gyanúba sem keveredett?

Vagy esetleg alkalmi megcsalásokról volt szó, és nem derült ki?


Nem akarok senkit fikázni, csak kíváncsi vagyok, hogy ez meg szokott történni? Vagy igaz, hogy előbb-utóbb úgyis kiderül?



2012. márc. 16. 18:16
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
79%
Lehet úgy is csinálni, hogy ne derüljön ki.
2012. márc. 16. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
79%
Szerintem idővel minden kiderül. Egyszerűen így működik az élet. Nem tudom, hogy ez a Karma vagy stb, de eddig ezt tapasztaltam.
2012. márc. 16. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
75%
mindíg kiderül. ismerek olyan lányt aki 4 évig csalta a barátját de a végén kiderült.
2012. márc. 16. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
78%

jó téged nem ítéllek el DE! engem se ítéljen el akkor senki!


2 nőnek vagyok a szeretője, az egyiknek 2 éve a másiknak már 3 éve.


Akinek 2 éve vagyok a szeretője nála 4 hónappal ezelőtt derült ki h megcsalta a férjét..(jelen esetben velem) De csak azért mert túl hangos volt...De szakítottak, amit igazából már régen kellett volna, most elköltözött tőle a lány.

A másiknak akivel már 3 éve tartom ezt a viszonyt, nála még nem derült ki semmi sem, mert úgy alakítottam csavartam a dolgokat, hogy a pasijával is összehaverkodjak...így bármikor mehetek...

2012. márc. 16. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
88%
Előbb-utóbb úgyis kiderül
2012. márc. 16. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
95%
Nem derül ki mindig. Lesz aki lepontoz, de nem érdekel. Én fél évig csaltam valakit, hülye voltam, mert inkább ott kellett volna hagynom. Fiatal voltam még és ostoba. Fél év alatt még csak gyanúba sem keveredtem, ez nem csak az én "érdemem". Óvatos voltam nagyon, az tény, és számíthattam a szeretőm diszkréciójára is. Viszont abból, hogy fel sem tűnt az akkori páromnak, hogy van valakim, nagyban tanúskodik arról, hogy milyen szinten volt akkoriban önmagával elfoglalva. Aztán szakítottam a szeretőmmel, mert úgy gondoltam, hogy ennek semmi értelme így. A páromat szerettem és hiába kaptam meg mástól amit tőle nem, nem voltam elégedett így sem. Megmondtam a páromnak, hogy vagy elkezd rám figyelni és velem is foglalkozni, vagy én veszem a kalapom és odébb állok. Már a megcsalás előtt is próbáltam beszélni vele, teljesen őszintén, de marhára nem jött be. Érezte, hogy komolyan mondom, úgyhogy minden rendbe jött aztán. Még egy pár évre:) Mindez 7 évvel ez előtt történt, azóta nem csaltam meg senkit. Hogy engem megcsaltak-e, azt nem tudom. Nem tudok róla. Ha én tudtam úgy csinálni, hogy ne tudja meg senki, akkor nyilván más is képes erre.
2012. márc. 16. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm az őszinte válaszokat!
2012. márc. 16. 19:44
 8/11 anonim ***** válasza:
64%

18:55-vok


19:16!nak! :)


Akkor te még szerencsésnek mondhatod magad. Te vagy a ritkábbik eset.

Mikor újra minden cuki a párunkkal...

Én összesen életemben 4 nőnek voltam a szeretője a legrövidebb tartott 9 hónapig, a leghosszabb meg még most is tart és csak 1-nél derült ki...


De lényeg!! Hogy a te esetedben, meg ebben a helyzetben a legtöbbször ugy szokott alakulni , hogy az ember rájön h "szeretője" van és hogy miért is van a párjával...és a legtöbben szalítanak!


Jó! Tény hogy nagyon sok helyen az a legjobb megoldás! Mert tényleg meghalt minden a kapcsolatban.


DE! Gratula neked!

2012. márc. 16. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Köszönöm, de nem tudom mennyire érdemel ez gratulációt:D

Szerencsére mindketten azok a típusok vagyunk, akik azért okulnak a tévedéseikből. Jobb lenne ha a mások hibáiból tanulnék inkább, de sajnos az nem az én stílusom:D

2012. márc. 16. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
64%
Igen,lehet.Diszkrét pasi,nő...érdekek ugyanazok...nem családot rombolunk,hanem egymásnál találjuk azt,ami hiányzik az életunkbol.Már 7 éve így van a kettős életem.
2012. márc. 17. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!