Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti mit tennétek ha az én...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit tennétek ha az én helyzetemben lennétek?

Figyelt kérdés
A barátommal 11 hónapja vagyunk együtt, és szerintem mostanában elég jó a kapcsolatunk. DE! az a probléma, hogy nagyon tetszik egy másik srác már kb 5 hónapja, és szerintem a srácnak is tetszem én már olyan 3 hónapja biztos.. Mindig keresi a társaságom, sokat ír rám facebookon, msnen stb.. Elhív magához filmezni,egyszer filmezéskor kicsit összebújtunk(megölelt, átkarolt,és a mellkasán feküdtem.) És nekem sokkal "felemelőbb" érzés volt ehhez a sráchoz hozzábújni mint a barátomhoz.A másik dolog még, hogy a barátom és ez a srác nagyon jó haverok, és a barátom a srác meg én és a többi haverok egy társaságban vagyunk.Félek ha szakítanék már mindenki másképp nézne rám a társaságban.. És még az is ráadás hogy a srác a barátnőmnek is nagyon tetszik! Nos mit tegyek?
2012. márc. 16. 11:12
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
Ez szerelmi 4négyszög.:D
2012. márc. 16. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
100%
Ennek szakítás lesz a vége vagy megcsalás. Remélem, inkább az előbbi.
2012. márc. 16. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
80%
hagyd békén azt a srácot. törődj a pasiddal..
2012. márc. 16. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
A barátod legjobb haverjával inkább ne kezdj ki.
2012. márc. 16. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 A kérdező kommentje:

Én is ettől félek hogy megcsalás lesz a vége, de az a baj hogy minél kevesebbet akarok gondolni a srácra annál többet van az eszembe.. És amikor ezzel a sráccal vagyok úgy dobog a szivem, és azt akarom hogy soha ne menjek el tőle, a barátomnál pedig nem érzem ezt..


Hát nem a legjobb haverja.. De általánogs suliban 8 évig voltak osztálytársak és még mindig tartják a kapcsolatot.


Ja és köszönöm a válaszokat:)

2012. márc. 16. 11:19
 6/34 anonim ***** válasza:
58%
Szakíts a pasiddal és kerüld el a haverját is... hülye pisca vagy
2012. márc. 16. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
96%
a "felemelőbb" érzés alatt szinte egész biztos, hogy az "új" szó is szerepelhetne. ha a barátodat nem szereted akkor hagyd ott. és ne jöjj össze azonnal a másik fiúval.
2012. márc. 16. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
100%
Ha a másik srác jó barátja a barátodnak, akkor nem fog járni veled, ebben az esetben két szék közül a pad alá esnél, amúgy pedig azt kéne választanod, akihez a szived jobban húz. CSAK DÖNTSÉL mert ez így nem korrekt.
2012. márc. 16. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
100%
A barátod tudja hogy ezzel a sráccal voltál filmet nézni, meg ilyenek?
2012. márc. 16. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
76%
sz*pd le a pasid,és utána mondd el neki.hidd el,megértőbb lesz.
2012. márc. 16. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!